wojciech błach

"Pierwsza miłość". Tak kiedyś wyglądał Wojciech Błach. Niewiarygodna metamorfoza gwiazdy seriali. Zaniemówicie, jak zobaczycie jego fryzurę na Beckhama!

Wojciech Błach jest niekwestionowaną gwiazdą "Pierwszej Miłości" i jednym z najpopularniejszych serialowych aktorów ostatnich lat. Dziś jego znakami rozpoznawczymi są nienaganny styl oraz klasa, jaką reprezentuje ze sobą artysta. Czy tak samo było kiedyś? Pokazujemy, jak wyglądał słynny aktor na początku swojej kariery. Te zdjęcia musicie koniecznie zobaczyć!

12.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Wojciech Błach po raz trzeci został ojcem! Jego o 19 lat młodsza żona właśnie pochwaliła się zdjęciami noworodka!

Wojciech Błach to aktor, którego fanom polskich seriali przedstawiać nie trzeba. Oglądaliśmy go m.in. w "Plebanii", "Pierwszej miłości", "Na Wspólnej", a już wkrótce w telewizji Polsat pojawi się serial "Osaczony" z jego udziałem! Teraz jednak aktor ma prywatne powody do świętowania, bowiem po raz trzeci został ojcem! Jego o 19 lat młodsza żona właśnie pochwaliła się zdjęciami noworodka!

21.02.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×