wojciech gąssowski

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Golec uOrkiestra, Sławomir, Marcin Miller i inni skradli show na pierwszym dniu festiwalu! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W piątek 12 sierpnia odbył się pierwszy koncert Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się bracia Golec, Sławomir, Marcin Miller i inni. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia!

12.08.2022Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022

Przeczytaj także:

Festiwal Weselnych Przebojów 2021. W Mrągowie z zespołem "Trubadurzy" wystąpi syn Krzysztofa Krawczyka. Marian Lichtman zdradza więcej szczegółów!

13 sierpnia w Mrągowie odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów 2021. Wśród artystów pojawi się również zespół "Trubadurzy". Jego wokalista Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" zdradził, że wystąpi z nimi syn Krzysztofa Krawczyka. Jakimi szczegółami podzielił się jeszcze muzyk?

29.07.2021Festiwal Weselnych Przebojów 2021

Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021. Klaudia Halejcio jako panna młoda!

Już 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021. Gospodarzami wydarzenia będą niezawodni: Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper. Tego wieczoru w mrągowskim amfiteatrze usłyszymy największe, weselne hity!

27.07.2021Festiwal Weselnych Przebojów

Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2020. Hania Żudziewicz dołącza do grona prowadzących festiwalu Polsatu. Sprawdż, kto wystąpi!

Już 14 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Gospodarzami wydarzenia będą jak zawsze niezawodni Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hania Żudziewcz, tancerka znana widzom z programu "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

29.07.2020Festiwal Weselnych Przebojów

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×