Wojciech Mann nigdy nie był duszą towarzystwa

W wywiadzie w "Gali" dziennikarz zdradza kilka ciekawych szczegółów ze swojego życia.

Multimedia

Patrząc na niego, wiele osób widzi otwartego i towarzyskiego mężczyznę. Nie zawsze jednak tak było.

"Byłem raczej przekornym obserwatorem, nie brylowałem na parkiecie, bo mi się nie chciało, ani też nie przebierałem się w modne ciuszki. Wolałem dżinsy. Co prawda te zagraniczne kosztowały majątek, ale jeśli się dobrze pooszczędzało i przycisnęło rodziców, to szli na układ. Za dobry stopień pomagali mi sfinansować takie cudo. Nie pasowałem raczej do wizerunku młodego człowieka lansowanego przez szkołę wedle czytanek. Wydeptywałem swoje ścieżki i chyba mi się to mocno utrwaliło"- zdradza.

Wojciech miał jednak spore grono przyjaciół. Nie był odludkiem, wręcz przeciwnie, potrzebował kontaktu z druga osobą. Nie robił jednak tego na pokaz, nie miał potrzeby zwracania na siebie uwagi. Czy patrząc na niego dzisiaj, ktokolwiek przypuszczałby, że był nieśmiałym człowiekiem?

Komentarze

Skomentuj
 • kama (gość)

  Z wiekiem pan Wojciech,którego b.lubię,przycichł nieco,ale w programie "Szansa na sukces" miewał przed laty takie wstawki,że wcale nie były śmieszne,a wprawiały w osłupienie nie tylko występującą osobę,ale nigdy chamskie.

  02.05.2010 18:35
 • Sylwia A. (gość)

  Człowiek, który nie tylko mówi, ale ma wiele do powiedzenia. Osobiście uwielbiam, kiedy przywołuje takie flashbacki z PRL-u, dawnej Polski, lat jego młodości.

  02.05.2010 16:29
 • ola. (gość)

  Tak widać,ze miał problemy z nieśmiałością w wieku nastoletnim .Myślę ,ze wynikało to z Jego krągłym wizerunkiem , ale czy to takie ważne ?...,w końcu uwierzył w siebie ,dla dobra i radości nas wszystkich i Jego samego .Cieszę się ,ze nie zabiegał o względy innych... i jest wolny i swobodny z dystansem do siebie .Aby tak dalej .Pozdrawiam :).

  02.05.2010 14:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×