Wojciechowska i Wojewódzki idolami studentów dziennikarstwa

Kto jest idolem studentów dziennikarstwa w Polsce? Na kim chcą się wzorować w swojej przyszłej dziennikarskiej pracy? Swoje typy podali studenci 10 polskich szkół wyższych.

Ponad 380 studentów wzięło udział w ankiecie, w której należało wybrać jednego znanego dziennikarza godnego naśladowania. W sumie wymieniono 118 polskich dziennikarzy i prezenterów.

O zdanie zapytano osoby studiujące dziennikarstwo na 10 polskich uczelniach. Były to: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Opolski, Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza, Collegium Civitas, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

CZYTAJ TAKŻE: "WPROST" OPUBLIKOWAŁ LISTĘ NAJBARDZIEJ OGŁUPIAJĄCYCH PROGRAMÓW WOJCIECHOWSKA: NIE LUBIĘ DROBIAZGOWYCH, ROZGORĄCZKOWANYCH PANÓW

Najczęściej padało nazwisko Martyny Wojciechowskiej, która imponuje młodym ludziom odwagą i rzetelnym wykonywaniem swoich obowiązków. Na drugim miejscu znalazł się Kuba Wojewódzki. Jak czytamy w serwisie students.pl, jego zdaniem, taki wynik oznacza, że studenci nie wiedzą, czym jest prawdziwe dziennikarstwo.

Zobacz pierwszą dziesiątkę idoli studentów dziennikarstwa: natablicy.pl

Komentarze

Skomentuj
  • wiesiolek (gość)

    Martyna jest wzorem do naśladowania, profesjonalistka w pewnym tego słowa znaczeniu. Kuba to satyr, komik i "ściemniacz"-dziwię się.......jednak nie neguję

    06.11.2012 20:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×