"Wojenne dziewczyny" odcinek 25. Stefan i Irka zostaną zabici? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Drugi sezon serialu "Wojenne dziewczyny" coraz bardziej zbliża się do końca. Bohaterowie są już na krawędzi. Witek zostanie wysłany do Auschwitz, a ponadto Stefan i Irka mogą być zabici... Zobaczcie, co wydarzy się w 25. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny".

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 25. w niedzielę, 03.06.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Mimo zgody wyrażonej przez Komendę Główną, Witek (Michał Czernecki) odmawia podpisania volkslisty. Ewka (Vanessa Aleksander) odnajduje Lewczyńską (Emilia Komarnicka), która organizuje ostatnie widzenie z Witkiem przed wywiezieniem go do obozu w Auschwitz. Dziewczynie nie udaje się przekonać ukochanego do podpisania dokumentów. Dla Witka to równoznaczne ze zdradą. W nocy Andrzej, Witek i inni więźniowie odjeżdżają z Pawiaka ciężarówką otoczoną przez SS - manów.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu losów Irki, Ewki i Marysi? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Kamil (Józef Pawłowski) wyjeżdża w okolice folwarku Grudzińskiego, żeby wyjaśnić sprawę znalezionego ciała w lesie. Identyfikuje Powałę (Cezary Łukaszewicz). Na zlecenie major Leokadii (Magdalena Czerwińska) Marysia (Aleksandra Pisula) udaje się do Lublina. Jako Niemka z wyższych sfer udaje się do hotelu Europa i odbiera od Alberta Brauna ukryty w szmince raport o niemieckich planach na terenie Lublina.

Michał Czernecki opowiada o 2. sezonie serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Poznany w hotelu oficer wywiadu Rzeszy Moos, proponuje jej, wspólny powrót do Warszawy jego samochodem. Wcześniej Marysia odnajduje w Lublinie męża Mileny (Maria Kania) i jego brata. Z ich pomocą uprowadza oficera i jego kierowcę. Skrępowanych Niemców ukrywają w ziemiance w lesie. Pod nieobecność Marysi w mieszkaniu Wójtowicza, Milena rodzi syna. Stefan (Tomasz Włosok) prosi Irkę (Marta Mazurek) o spotkanie. Podczas ich rozmowy, podjeżdża kierowca Brennera i oddaje strzały w ich kierunku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×