"Wojenne dziewczyny" odcinek 28. Marysia odwiedza ciężarną Zosię. Kamil ma do wykonania tajną misję! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 28. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Marysia i Zosia znajdą się w niebezpieczeństwie. Podczas ich spotkania Niemcy zaczną przeszukiwać kamienicę. Czy kobietom uda się uciec przed niemieckim oddziałem? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 28. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 28. w niedzielę, 15.09.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Przed podjęciem misji polegającej na podszywaniu się pod niemiecką arystokratkę, Marysia (Aleksandra Pisula) postanawia odwiedzić Zosię (Maria Dębska), która jest już w zaawansowanej w ciąży. Podczas wizyty, Irka (Marta Mazurek) z Lesiem (Bartosz Mikulak) stoją na czatach przed budynkiem. Po chwili okazuje się, że niemiecki oddział przeszukuje kolejne kamienice. W ostatnim momencie kobietom udaje się uciec.

Marcin Korcz zagra czarny charakter! Leon rozdzieli Ewkę i Witka? Zobacz więcej

Kamil (Józef Pawłowski) wraz z oddziałem spadochroniarzy ląduje na terenie Polski. Ma tajną misję do przeprowadzenia ale o jego powrocie nie może wiedzieć nikt poza dowództwem. W jednym z konspiracyjnych mieszkań przypadkowo wpada na niego Ewka (Vanessa Aleksander), nie może jednak powiedzieć o tym przyjaciółkom. Witek (Michał Czernecki) w fabryce w Radomiu nadal oczekuje przybycia tajemniczego gościa.

Robert Gonera dołączył do obsady! Co dalej z Ewką, Irką i Marysią? [CO SIĘ WYDARZY+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ??? (gość)

  Pytanie czy to Ewka czy aktorka odgrywajaca postać Ewki ? wiadomo już szerzej o jej romansie z aktorem grajacym Leona i chyba dlatego te maślane oczy i spojrzenia ? Tylko że teraz Ewka staje się postacią niewiarygodną, nigdy tak się nie zachowywała tym bardziej że sceny w 3 odcinku są bardzo jednoznaczne, niby jest Witek ale jakby go nie było bo już się pojawił Leon.

  17.09.2019 17:02
 • Gość (gość)

  To 3 odcinek będzie jeszcze gorszy od 2 ? Widziałam drugi i zachowanie Ewki jest mówiąc delikatnie nie na miejscu, niby kocha Witka a jak tylko zobaczyła nowego to od razu kombinuje jak sidła zarzucić. Zgadzam się, że ta postać straciła twarz takim zachowaniem, może dlatego teraz na zdjęciach tylko jej plecy pokazują.

  17.09.2019 11:18
 • Gosc (gość)

  Ewka przede wszystkim za bardzo leci na Leona, w odcinku 3 zobaczycie co będzie, Witek niby jest a ona za Leonem wodzi wzrokiem, Ewka straciła twarz w tym sezonie.

  17.09.2019 10:53
 • fanka_Ewki (gość)

  a ta siostra Marysi znowu mnie zdenerwowała, gdzie ona łazi w biały dzień po Wa-wie, przecież w odróżnieniu od Marysi ma wygląd semicki ;poza tym ciekawa była też ta akcja podmiany zapalników w fabryce zbrojeniowej w Radomiu ; i chyba nowego dowódcę 'dziewczyn' gra Małaszyński ; a Kamil tak bardzo nie chciał spotkać się z Irką ,że sam przyszedł pod jej dom ,trochę to nieprofesjonalne i nieodpowiedzialne ,w końcu i tak się spotkali przypadkiem ; nie bardzo rozumiem co z tą książką od Witka ,czyżby ona uratowała mu życie (poniekąd również Ewka), a walizce w Radomiu Ewka miała chyba inną książkę ,jakieś romansidło (oczywiście to nie ona się pakowała ) i raczej powinna odpowiedzieć na pytanie Leona , że lubi romanse,tym bardziej, że widziała go w towarzystwie Niemców , jak nie ona, straciła głowę ;)

  16.09.2019 10:06
 • Fanka_Ewki (gość)

  Ja też nie chcę się czepiać,ale Marcin Korcz niezbyt dobrze mówi po niemiecku, ale zdaje się że Leon którego gra nie jest Niemcem ,tylko z nimi współpracuje, wobec tego dlaczego miał taki posłuch u żołnierzy, którzy kontrolowali Ewie , to jednak drobiazg ,bo odcinek bardzo dobry ,ciekawa jest ta intryga z Alosza

  15.09.2019 21:17
 • kulpa

  Serial fajny ale aktorzy jak mówią w obcych językach to lektor który czyta listę dialogów ma chyba nie pełny tekst bo wiele razy aktorzy mówią coś a lektor nie czyta np. Aktor po angielsku mówi proszę siadać a lektor milczy róbmy coś profesjonalnie.

  09.09.2019 08:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×