"Wojenne dziewczyny" odcinek 30. Marysia świdkiem rozstrzelań! Leon doprowadzi do uwolnienia ojca Witka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Marysia w 30. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" wzięła udział w akcji we Lwowie. Teraz Martin von Shitz będzie chciał się zemścić! Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 30. w niedzielę, 29.09.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Marysia (Aleksandra Pisula) rozpoczęła akcję we Lwowie. Podczas kolacji z Niemcem lokalny oddział podziemia przeprowadził akcję, dzięki której Marysia uwiarygodniła swoją fałszywą tożsamość. Kamil (Józef Pawłowski) spotkał się z Aloszą na cmentarzu. Tożsamość szpiega była dla niego wielkim zaskoczeniem.

Marcin Korcz zagra czarny charakter! Leon rozdzieli Ewkę i Witka? Zobacz więcej

W 30. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny", w odwecie za akcję w lwowskim hotelu, Martin von Shitz zarządza łapankę. Marysia zmierzająca do mieszkania konspiracyjnego, jest świadkiem rozstrzelań. Batiar osłaniający Marysię podczas jej działań we Lwowie, ginie podczas łapanki. Mimo to dziewczynie udaje się szczęśliwie wrócić do Warszawy ze szczepionkami przeciw tyfusowi.

Leon (Marcin Korcz) - wybitny polski fizyk pracuje dla Niemców. Podczas rozmowy z Wolfgangiem, próbuje skłonić go do uwolnienia Szczęsnego (ojca Witka) z obozu. Alosza wdziera się podstępem do samochodu Wolfganga. Informuje go o wniknięciu do wywiadu polskiego podziemia.

Marysia rozpoczyna akcję we Lwowie. Irka dostaje zadanie w Instytucie ŻywieniaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka_Ewki (gość)

  Uff, ale gorąco było w dzisiejszym odcinku, a taka miała być bezpieczna ta radiostacja,nie dziwię się Ewce ,że zaczęła podejrzewać Leona ,spryciula

  29.09.2019 21:57
 • Nie dla Ewki i Leona (gość)

  Sam Leon to owszem może być ale już z Ewką to katastrofa, ja przewijam wszystkie ich sceny.

  28.09.2019 10:19
 • Ada (gość)

  Uważam podobnie do koleżanki poniżej, Pisiula i Korcz to mogłoby być coś, oboje są świetnymi aktorami z doświadczeniem i wyglądowo bardziej by pasowali do siebie. Nie dość że postać Ewki źle się kojarzy przez jej zaloty na Leona skoro ma Witka to jeszcze nie ma tego czegoś między aktorami co by przyciągało, tak na siłę jest ten wątek

  24.09.2019 09:39
 • Wiktoria (gość)

  Aleksandra Pisula jest świetna jako Marysia, najlepsza rola w tym sezonie, najsłabiej w tym sezonie jest z postacią Ewki, nie potrzebnie te sceny z leonem, źle się ich ogląda, Leon i Marysia to był by emocjonujący wątek, a tak Leon i Ewka to takie kiepskie połączenie. Zero emocji i zero.chemii miedzy aktorami.

  23.09.2019 09:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×