"Wojenne dziewczyny" odcinek 31. Martin von Shitz składa niezapowiedzianą wizytę Marysi. Ewka zbliży się do Leona? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 31. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" w mieszkaniu Marysi niezapowiedzianie pojawi się Martin von Shitz! Gestapowiec zażąda wyjaśnienia sprawy skradzionych szczepionek. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 31. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 31. w niedzielę, 6.10.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W mieszkaniu Marysi (Aleksandra Pisula) ukrywa się jej siostra Zoja (Maria Dębska). Irka (Marta Mazurek) z Ewką (Vanessa Aleksander) przebywają tu w charakterze służących. Niezapowiedzianie w mieszkaniu Marysi pojawia się Martin von Shitz (Mickey Hardt). Kobiety ukrywają ciężarną Zoję w szafie. Gestapowiec zabiera Marysię do swojej siedziby, celem wyjaśnienia sprawy skradzionych z lwowskiego Instytutu szczepionek.

Marcin Korcz zagra czarny charakter! Leon rozdzieli Ewkę i Witka? Zobacz więcej

Podczas rozmowy na zapleczu antykwariatu, Kruk zabrania Kamilowi (Józef Pawłowski) kontaktowania się z Aloszą (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Dowództwo uważa, że może ona przekazywać fałszywe informacje.

Do tajnego laboratorium Wolfgang (Matthias Gall) kieruje młodego Niemca. Jest to Hans Rosner z Fridrich Wilhelms Universitat. Będzie on pomagał Leonowi (Marcin Korcz) przy konstruowaniu nowej broni. Doktor Andrzej (Sebastian Jasnoch) wchodzi na teren getta jako pracownik lwowskiego Instytutu. Wolfgang, nie informując o tym swoich przełożonych, spotyka się z Aloszą. Żąda od agentki, by się uwiarygodniła. Musi mu kogoś wystawić.

Leokadia (Magdalena Czerwińska) zleca Ewce nowe zadanie. Dziewczyna ma zbliżyć się do Leona po to, by go sprawdzić.

Marysia rozpoczyna akcję we Lwowie. Irka dostaje zadanie w Instytucie ŻywieniaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ha ha ha (gość)

    Winny zawsze się tłumaczy, tak się mówi, bardziej mnie zastanawia czy męczy ja kac moralny 😂

    09.10.2019 19:22
  • hahahaha (gość)

    Jak Vanessa tłumaczy się na portalach społecznościowych z tego że nie uwodziła Korcza tylko wymusił to na niej scenariusz to już chyba wszystko jasne....hahahhah

    09.10.2019 18:52
  • Dziwna sytuacja (gość)

    To chyba jedyna znana mi produkcja gdzie na grupie fanów na portalu społecznościowym udziela się aktor grający w tymże serialu. Ale jak widać niektórzy muszą mieć pełną kontrolę nad tym co się pisze o serialu a szczególnie jego wątku. Na siłę bronić swojej postaci i przekonywać do wątków które ewidentnie zwolenników nie mają jest trochę słabe. A szkoda bo myślałam że pani Vanessa jest ponad to i nie da się wciągnąć w rozważania zwolenników serialu.

    09.10.2019 17:53
  • Fanka_Ewki (gość)

    Co ten Leon wyprawia, przecież dobrze wie ,że Ewka jest narzeczoną Witka ,podobno jego przyjaciela ,a on tak sobie ja całuje , myśli ,że takiemu geniuszowi wszystko wolno ,mam nadzieję, że się opamieta ; fajnie że Ewka ograła tych facetów w pokera, przeszłość się kłania

    06.10.2019 21:32
  • TeamWitek (gość)

    Sceny z Leonem tragedia, coś się za dużo prywaty wdarło w te sceny pannie Vanessie, jak dalej ma tak wyglądać bohaterskie zadanie Ewki to może lepiej żeby Witek dał sobie spokój z taką narzeczoną.

    06.10.2019 18:02
  • WD (gość)

    Nikt z fanów pary Ewki i Witka nie wybaczy Vanessie że jej gra popsuła cały wątek Ewki i Witka, jest skończona dziewczyna a jeśli na prawdę w realu po tak chamskim podrywie została dziewczyna MK to nie wróżę jej już sympatii fanów, a niech pamięta że jest aktorka jednej roli która rozlozyla po calosci.

    02.10.2019 22:27
  • teamEwkaiWitek (gość)

    OJ widać, widać że Vanessa miała na oku Korcza przykręceniu tej transzy, prywatnie czy w końcu go usidliła czy nie mnie nie obchodzi niech się on z tym kacem męczy, ale nie wybaczę Vanessie jak popsuła watek z Witkiem, to jej i tylko jej wina że tak marnie wychodzi w tym sezonie, Ewka zapatrzona w leona to przykry widok tym bardziej że kompletenie te postaci się niedobrane.

    02.10.2019 19:27
  • Ha ha ha (gość)

    Chyba w większym szoku są ci co osobiscie niby znają sytuację jak to Vanessy i Marcina, że ta para tak źle została przyjęta no niestety ale szczęścia nie zbuduje się na podstępnie, Marcin to powinien z byłym Vanessy pogadać to mu się oczy otworzą do czego ona jest zdolna, mnie najbardziej żal wątku Ewka-Witek że poszedł na drugi plan przez te zakusy Vanessy.

    02.10.2019 10:07
  • fanka_Ewki (gość)

    ..., jak widać daremny Twój trud ;) ,lepiej takim osobom nie odpowiadać,bo one się tym nakręcają ,ja tylko czekam kiedy im się znudzi

    02.10.2019 08:57
  • fanka_Ewki (gość)

    Gajonek, ja też uważam,że za dużo jest tych romansów w takich filmach (o wojnie), ale to taka zagrywka pod publikę ,tak samo było w 'czasie honoru' ( ale można to rozwiązać w lepszy sposób np tak ,jak w filmie 'Akcja pod Arsenałem',tam romanse były tylko lekko zaznaczone ) ; ja jednak mam podobne zdanie do Twojego

    02.10.2019 08:53
  • gość (gość)

    A ja się zastanawiam skąd ten pomysł że ktoś chce zniszczyć wizerunek Vanessy czy Marcina ? Czyżby prawda która powszechnie wyszła na jaw zaczyna koleć w oczy ? czy po prostu Ci którzy znają całą sprawę osobiście zaczynają przegladać na oczy i dostrzegli pewne rzeczy? jak widać zimny i wyrafinowany podryw nie ma posłuchu społecznego, wręcz przeciwnie.

    02.10.2019 07:42
  • Sara (gość)

    Wątki miłosne są najciekawsze, no cóż zrobić, tylko że wątek Ewki i Leona budzi taki niesmak jak sie wie o Vanessie i Marcinie, gdyby nie ten och prywatny zwiazek to nie bylo by az takiego zgrzytu, a tak jest jak jest nie można nie zauważyć że gra Vanessy się zmieniła i że lepi się do Marcina i to w obrzydliwy sposób co spowodowało że jej postać nie jest teraz wiarygodna, szkoda tylko fanów Ewki i Witka którzy wystawiali zostali do wiatru.

    02.10.2019 01:19
  • pokerzysta (gość)

    W pokera grają kartami kupionymi w kiosku :)

    02.10.2019 00:04
  • ... (gość)

    Obrzydliwe jest to, że niektórzy są w stanie posunąć się do wymyślenia i wypisywania takich kłamstw, tylko by zniszczyć wizerunek aktorki//aktorów/ich jako pary . To świadczy o baaaardzo dużej frustracji, współczuje. Każdy kto zna sytuacje OSOBIŚCIE, zna Marcina bądź Vanesse łapie się za głowę czytając te wymysły, stek bzdur i nic więcej. Tym bardziej gdy zna się prawdę o tej relacji, tym śmieszniejsze są te komentarze i tym większa jest świadomość, że są stronnicze, bezpodstawne i nienawistne. Aż przykro..

    01.10.2019 23:57
  • Gajonek (gość)

    Boże, czytam i nie wierzę. Sądząc po waszych komentarzach ogladacie to tylko ze względu na wątki miłosne. A nie o to chodzi w tym serialu. To nie Brazylia.

    01.10.2019 21:47
  • gość (gość)

    Dużym atutem tego serialu była para Ewka i Witek, teraz chcą na siłę raczyć nas Ewką i Leonem, niech sobie sami ogladają jak też nie mogę na nich patrzeć, nie po tym co wiadomo już powszechnie, jak można się tak przyklejać do chłopaka który ma dziewczynę a na pewno miał jak kręcili ten sezon, durna dziewczyna mysli że ujdzie jej to na sucho, karma zawsze wraca.

    30.09.2019 20:40
  • do F. (gość)

    ja tam chemii nie widzę, widzę za to jak się Vanessa wdzięczy do Korcza a jej bohaterka robi się przez to mało wiarygodna, wątek słaby obsadowo i nie przyjemnie się na nich patrzy, a teraz jak wiadomo że to pani Vanessa odbiła Korcza innej to się nie ma już ochoty na dalsze oglądanie.

    30.09.2019 17:44
  • F (gość)

    A mi się wątek Ewki i Leona bardzo podoba, właśnie w tym odcinku widać chemię i naprawdę fajnie to wyszło. Niestety niektórzy nie umieją oddzielić życia prywatnego od serialu, a szkoda bo serial jest fantastyczny.

    30.09.2019 10:58
  • Sara (gość)

    Ewka nie tylko że zbliży się do Leona ale jest taka napalona na niego że ta scena spotkania z Witkiem była zwyczajnie śmieszna, widać od razu zmianie gry Pani Vanessy przy Korczu, śmieszy mnie to bo Korcz no niestety musi grać nie widać iskier miedzy ta para, można się spodziewać że kolejne odcinki to głównie wątek Ewki i Leona nad czym ubolewam bardzo.

    30.09.2019 07:33