"Wojenne dziewczyny" odcinek 34. Irka szykuje krwawą zemstę na Aloszy! Ewka spotka się z Witkiem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 34. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny". Irka szykuje krwawą zemstę na Aloszy! Ewka spotka się z Witkiem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 34. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 34. w niedzielę, 27.10.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 34. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Leon (Marcin Korcz) przekazuję Ewce (Vanessa Aleksander) wiadomość o Szczęsnym, dziewczyna śpieszy z dobrymi wieściami do jadłodajni. Jadwiga (Danuta Stenka) i Irka (Marta Mazurek) są przeszczęśliwe, nie mogą doczekać się spotkania.

Klarnet informuje Marysię (Aleksandra Pisula) o Andrzeju. Doktor został na terenie Getta by opiekować się osieroconą Anią. Leokadia udziela Ewce reprymendy za samodzielną akcję w spichrzu choć przyznaje, że akcja miała także dobre strony dla dowództwa. Zlikwidowany w niej Ramzes, był od dawna celem podziemia.

Kamil nie żyje! Irka jest załamana! Zobacz więcej

Ewka dowiaduje się od Pani Major, że to Alosza (Marta Żmuda-Trzebiatowska) zabiła Kamila (Józef Pawłowski). Marysia zostaje zaproszona do willi Martina gdzie spotyka oficerów SS i Gestapo oraz przyjaciela gospodarza, Erwina. W swoim gabinecie Martin chwali się dziełami sztuki, które zostały skonfiskowane rodzinom Żydowskim. Dziewczyna korzystając z chwili nieobecności Martina przegląda szuflady biurka. Udaje się jej zrobić zdjęcia dokumentów.

Irka wbrew zasadom konspiracji, wybiera się do mieszkania Kamila. Gdy z czułością ogląda jego rzeczy, odnajduje w kieszeni marynarki ampułkę cyjanku, którą zabiera ze sobą. Otrzymaną od Marysi kliszę z meldunkiem, Ewka dostarcza Leokadii. Czeka tu na nią Witek, któremu ukochana opowiada o jego ojcu. Alosza zaczepia na ulicy Irkę, prosi ją o spotkanie. Kobiety umawiają się w kawiarni. Irka ma dokładny plan na zemstę...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka_Ewki (gość)

  Irka dokonała zemsty, ale nie krwawej i już po Aloszy ; kelnerka mówiąca po niemiecku to trochę przesada ; tata Szczęsny sabotuje i robi się niebezpiecznie

  27.10.2019 22:15
 • Gosc (gość)

  Ona już pokazywać na strories kiedy kręcili ta scene tylko wtedy nie było wiadomo że robi na prostytutke 😂😂😂

  23.10.2019 13:07
 • Nie dla Leona i Ewki (gość)

  Wynika z tego że odpuszczamy sobie kolejny odcinek, chyba że ktoś jest ciekaw jak to Vanessa rzuca się na Korcza :(

  21.10.2019 20:46
 • Gosc (gość)

  Czyli ten podryw Korcza to był na prostytutke 😂 coraz lepiej...

  21.10.2019 10:57
 • Prostytutka (gość)

  Nie koniec jeszcze z Leonem, Ewka ma się znowu do niego zbliżyć jako prostytutka, no także ten tego jak nie akcja ze świnią to kobieta lekkich obyczajów, idealne zadania dla prostej złodziejki.

  21.10.2019 09:21
 • gość (gość)

  Ewka spotyka się z Witkiem, no w końcu bo ile można z tym Leonem plątać, żeby chociaż pasowali do siebie to rozumiem a tak to śmiesznie to wygląda szczególnie jak Leon próbuje być miły, tylko miły dla kobiety a Ewka robi miny jakby zaraz się chciała rzucić na niego, to jest tak samo śmieszne jak akcja ratowania wieprzka, wprost idealna akcja dla Ewki, na jej poziomie intelektualnym.

  20.10.2019 23:47
 • Fanka_Ewki (gość)

  Ale tu chodzi o Roberta Gonere ,nie o Czerneckiego 😉

  20.10.2019 22:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×