"Wojenne dziewczyny" odcinek 35. Ewka musi udawać prostytutkę. Zostanie zdemaskowana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 35. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny". Ewka musi udawać prostytutkę. Zostanie zdemaskowana? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 35. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 35. w niedzielę, 3.11.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 35. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" Marysia (Aleksandra Pisula) informuje Leokadię (Magdalena Czerwińska) o zrabowanych przez Martina Żydom dziełach sztuki. Kobieta oczekuje pomocy dowództwa w ich odzyskaniu.

Ewka (Vanessa Aleksander) nawiązuje kontakt z prostytutką Niną, która pomaga jej wejść w rolę kobiety niskich obyczajów. Ewka, podszywając się pod prostytutkę, ma skontaktować się z Leonem (Marcin Korcz), by pozyskać informacje o Szczęsnym.

Irka szykuje krwawą zemstę na Aloszy! Ewka spotka się z Witkiem!Zobacz więcej

W gabinecie Martina Marysia porusza temat filmu o Żydach. Prosi, by umożliwił jej zrobienie następnych zdjęć w getcie i obejrzenia kolekcji zarekwirowanych dzieł. W Instytucie Irka (Marta MAzurek) otrzymuje od Lipskiej plany techniczne podziemi. Nocą schodzi do piwnic, gdzie nieoczekiwanie przychodzi do niej pracownik instytutu - Olek. Okazuje się, że Lipska poprosiła go, by pomógł Irce.

Martin informuje Marysię o dacie planowanego transportu dzieł sztuki z getta. Kobieta ustala z Krukiem plan ich odbicia. Marysia ma prywatny plan związany z transportem, ale wtajemnicza w niego tylko Klarneta (Eryk Kulm). Z dziełami sztuki chce wywieźć z getta także dziewczynkę, którą opiekuje się Andrzej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka_Ewki (gość)

  Oj, gdyby on ,Martin dowiedział się, jakiej narodowości jest "hrabinia" , marny byłby jej los ,przecież to nawet nie Polka ; Marysia zaś ma narzeczonego i bawi się tym niby uwielbieniem Martina ( tutaj nasuwa się porównanie do sytuacji w serialu "czas honoru" między Celina a chyba też Martinem)

  04.11.2019 19:31
 • Ola (gość)

  Marysia i Martin uwielbiam ich wątek !! Wiem że to niemożliwe ale byli by cudowną parą.

  04.11.2019 19:19
 • Fanka_Ewki (gość)

  Wzruszająca scena spotkania małżeństwa Szczesnych , chociaż tyle ; ten Martin czuje chyba miętę do Marysi ,he,he

  03.11.2019 21:21
 • Gosc (gość)

  Ale ten odcinek jest wyjątkowo słaby, szczególnie scenariuszowo, trzyma w napięciu tylko wątek Marysi, wątek Ewki i Leona to tania brazyliada nic więcej, taki oderwany ten wątek nie pasujący do całości.

  28.10.2019 08:12
 • Do Tomek (gość)

  Oczywiście nigdy więcej wojny, nigdy więcej getta, co do scenariusza mam mieszane uczucia, szczególnie po odcinku 35 bo był nudny i za dużo się zaczyna kręcić z Ewką i Leonem i nie wiem czy potrzebnie zginął Kamil, Witek już w zaniku a Ewka wdzieczy się do Leona, nie mam nic przeciwko samej postaci Leona ale z tą Ewką to przesada i przesadna jest natarczywość Ewki na Leona.

  27.10.2019 22:02
 • Tomek (gość)

  Scenariusz bardzo dobry, gra aktorów super, emocje,duma,szacunek oraz chwila zadumy nad okropienstwem wojny.....Nigdy wiecej getta !

  27.10.2019 21:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×