"Wojenne dziewczyny" odcinek 38. Leon wyznaje miłość Ewie! Co z Witkiem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 38. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny", a tam nie zabraknie emocji! Leon wyznaje miłość Ewie! Co z Witkiem? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 38. odcinku "Wojennych dziewczyn"!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" odcinek 38. w niedzielę, 24.11.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 38. odcinku serialu "Wojenne dziewczyny" przytuleni do siebie Andrzej (Sebastian Jasnoch) z Marysią (Aleksandra Pisula) marzą o wspólnej przyszłości. Tęsknią za Anią, która jest teraz u sióstr w Nałęczowie.

W laboratorium Keller (Marcin Korcz) rozmawia z Wolfgangiem (Matthias Gall). Doktor uważa, że Szczęsny (Robert Gonera) powinien być obecny przy próbach poligonowych. Wolfgang daje do zrozumienia, że po zakończeniu prac pozbędą się Szczęsnego.

Marysia jest świadkiem egzekucji więźniów! Jej prawdziwa tożsamość zostanie odkryta?Zobacz więcej

W dowództwie Ewa (Vanessa Aleksander) przekazuje Krukowi (Paweł Małaszyński) meldunek. Obecna tam Leokadia (Magdalena Czerwińska) jest zdenerwowana odpowiedzią z Londynu. Nie dają wiary, że giną codziennie tysiące ludzi.

Opiekun Kellera daje do zrozumienia, że chciałby pojechać na Kozią. Leon zadowolony z osiągniętego celu, wyraża zgodę. W pokoju Ewa przekazuje mu rzeczy od Kruka, mały aparat i mikrofilmy. Leon okazuje Ewie uczucie. Mówi, że jak to wszystko się skończy, chciałby zabrać ją do swojego domu w Szwajcarii... Co zrobi Ewa? Co z Witkiem (Michał Czernecki)?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • PNŚ (gość)

    A dla mnie ta wypowiedż VA w PNŚ to odkrycie kart i wszystkie plotki co do podrywu na planie są prawdziwe panna Vaneska pięknie to opowiedziała dzisiaj :-))))

    25.11.2019 19:37
  • Gość (gość)

    Wydaje mi się że zawodowo jest ustawiony i jest wyżej od swojej partnerki która śmiem przypuszczać chce się wybić na plecach starszego kolegi, tylko że to raczej zaszkodzi Marcinowi niż samej zainteresowanej...

    25.11.2019 14:33
  • beka (gość)

    Marcin Korcz i pozycja zawodowa xD O jak kisnę xD

    25.11.2019 13:57
  • DoGosc (gość)

    Skoro to taki wstyd to po co w ogole z nia jest ?!

    25.11.2019 13:45
  • Gość (gość)

    Posłuchajcie sobie dzisiejszego wywiadu w PNS jak VA pięknie przyznaje się co do swoich wybrykow na planie WD i i jak to bez skrupułów podrywala serialowego partnera, rozterki uczuciowe Ewki to tak na prawdę zwykły podryw kolegi z planu i dziwcie się że Korcz się z nią nie pokazuje? Przecież to wstyd z taką laska bywać, a poza tym widać że laska pstro w głowie a Marcin to jednak już ma pozycję zawodową i nie sądzę żeby chciał spaść niżej przez związek z ta pannica, ona psuje jego wizerunek jako faceta i pociągnie go na dno...

    25.11.2019 13:03
  • Fanka_Ewki (gość)

    Marysia zdemaskowana, okazało się, że to przez hemofilie w rodzinie hrabiny , cóż nie wszystko można było przewidzieć, chłopcy z ferajny ciągle niezawodni,strach pomyśleć co by się stało, gdyby Ewka posluchala rozkazu

    24.11.2019 21:28
  • GOSC (gość)

    Też się zaczęłam zastanawiać kiedy on w tym Rzymie był jak w czwartek ten live był i teraz jest właśnie Ślub Doskonały? A że z Vanessą to pewne ona się wygada mamy to jak w banku...hahhaha

    24.11.2019 20:20
  • Wera (gość)

    Może chcą się pobawić z fanami w kotka i myszkę 😂 albo żeby trochę poglowkowali inaczej tego nie umiem zrozumieć, z poprzednim facetem Vanessa ma tyle zdjęć na instagramie a z Korczem tylko zawodowe albo Korcz jako fotograf, teraz poczekajmy trochę na zdjęcia Vanessy z Rzymu bo Korcz dzisiaj wstawił a to musiało być chyba z tydzień temu bo on teraz jest w Polsce na pewno i od wczoraj gra w teatrze Kwadrat a w czwartek miał live na Fb Przyjaciółek no żeby nie wiem jak to musiał wyjechać tydzień temu i myślę sobie że z Vanessa, trzeba tylko poczekać na zdjęcia na jej portalach 😂😂😂

    24.11.2019 20:07
  • Do Wera (gość)

    Skoro i tak wszyscy wiedza i gadaja to czemu nie zachowuja sie jak normalna para i nie pokazuja/ nie pozuja razem tylko oboje wstawiaja zdjecia z tych samych lokacji w tum samym czasie? Wstydza sie, ze sa razem ? Nienormalne to jakies ...

    24.11.2019 18:47
  • Wera (gość)

    Dziewczyny komentarze Vanessy, serduszka lajkowanie postów i komentarzy, posty z tych samych miejsc to wszystko mówi za siebie, nie muszą niczego potwierdzać, to chyba nie przypadek że razem są w tym samym miejscu o tej samej porze, wystarczy zobaczyć foty z Chałup czy z Coachelli, no jakoś dziwnie razem się tam znaleźli ??

    24.11.2019 17:55
  • DoGoscFankaKorcza (gość)

    Nie śledzę jej stories na insta mówiąc szczerze, bo jej osoba i chęć bycia zabawna na sile mnie drażni ( to moja subiektywna opinia jakby chcieli rzucić sie na mnie jej fani ;) )Rozczarowujące w takim razie, że taki poziom kobiet jak VA Panu Korczowi imponuje ...

    24.11.2019 17:14
  • GOSC (gość)

    Obawiam się że będziesz musiała stracić sympatię do swojego ulubionego aktora bo nie są plotki, to że się razem nie pokazują na swoich instargramach to nie do końca jest prawdą u VA często na instastories Marcin się przewija głównie jako fotograf :-)

    24.11.2019 16:33
  • TylkoMojaOpiniaJakoFankaKorcza (gość)

    Lubie aktora Pana Korcza i trudno uwierzyć , że spodobała mu się Pani Vanessa ... Do niego zdecydowanie pasowałaby kobieta z z klasą, a Pani Vanessa po przejrzeniu jej instagrama i wypowiedzi reprezentuje dość gimnazjalny poziom ... . Mam nadzieje, że taka z nich para ile prawdy mozna pokładać w plotkach (nie widzialam ich na ściankach pozujacych jak para czy wspólnych zdjęć na instagramie)bo nie chciałabym stracić sympatii do jednego z moich ulubionych aktorów młodego pokolenia.

    24.11.2019 14:34
  • Gość (gość)

    W kolejnym sezonie koniecznie ktoś nowy dla Ewki, pokaże ona w końcu swoją prawdziwą twarz a Vanesska będzie mogła znowu pisać o pachnącym ramionku i wstawiać serduszka 😂 tylko teraz może niech aktora dobiora do jej wieku ze starszym kolegą już przyjemność miała teraz czas na rowiesnika !!

    24.11.2019 11:53
  • Do Edyta (gość)

    Możesz chcieć tylko nic już z tego nie będzie bo Leon zginie, może w kolejnym sezonie Ewce znowu się ktoś spodoba i koniecznie niech tę rolę dostanie aktor "zajęty" żeby Vanesska mogła działać tak skutecznie jak skutecznie działała z Korczem :((

    24.11.2019 09:41
  • Edyta (gość)

    A mi się bardzo podoba gra Ewki i Leona. Stanowią intrygującą parę i chciałabym by byli razem. Pasują do siebie:)

    23.11.2019 23:30
  • Edyta (gość)

    A mi się bardzo podoba gra Ewki i Leona. Stanowią intrygującą parę i chciałabym by byli razem. Pasują do siebie:)

    23.11.2019 23:30
  • gość (gość)

    Oby w tym ostatnim odcinku Witek zrozumiał że Ewka nie jest go warta i zostawił ją samą.

    23.11.2019 10:31
  • Do beata (gość)

    Teraz to będą Ci ciary przechodzić jak Ewka będzie patrzeć ma martwego Leona....hahahahahahaha

    22.11.2019 08:57
  • GOSC (gość)

    Leon patrzy na Ewkę tak samo jak Dagmar patrzył na Katie, tak samo jak Radecki na Sylwię bo to spojrzenie jest charakterystyczne dla gry Korcza, nie mniej Radecki na Sylwię jeszcze spojrzy nie raz, Dagmar na Katie też a Leon na Ewkę już nie bo dostanie strzał w głowę i będzie koniec tego całego zamieszania.

    20.11.2019 21:43
NowszeStarsze