"Wojenne dziewczyny" sezon 3. Marcin Korcz zagra czarny charakter! Leon rozdzieli Ewkę i Witka? [CO SIĘ WYDARZY]

"Wojenne dziewczyny" powracają do TVP1 już 8 września. Obok znanych i lubianych postaci pojawią się nowi bohaterowie. Jednym z nich będzie Leon. Czy stanie na drodze do szczęścia Ewki i Witka? Sprawdź, co się wydarzy w trzecim sezonie!

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" sezon 3. od 8 września 2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 3. sezonie "Wojennych dziewczyn" Ewa (Vanessa Aleksander) zostanie łączniczką oddelegowaną do pracy przy najściślej ukrytej radiostacji tzw. „Batyskafie”. Jej związek z Witkiem (Michał Czernecki) będzie zagrożony, ponieważ dziewczyna pozna Leona (Marcin Korcz)...

Vanessa Aleksander przeszła metamorfozę! Serialowa Ewka będzie brunetką?Zobacz więcej

Leon to ekstrawagancki inżynier – wynalazca, dawny student Adama Szczęsnego (Robert Gonera - jako ojciec Irki i Witka). Leon przyjeżdża do Warszawy, by pracować na zlecenie Niemców nad urządzeniem, służącym do precyzyjnego naprowadzania bomb na cele aliantów. Wykorzystując swoją pozycję i wartość dla Niemców, Leon sprowadza z oflagu Adama Szczęsnego, twierdząc, że jego doświadczenie jest niezbędne do skutecznego prowadzenia dalszych eksperymentów. Leon wierzy, że kiedy prace zostaną ukończone, podczas akcji przekazywania prototypu nowej broni ludziom z podziemia, Adama Szczęsnego uda się uwolnić. Czy plan Leona się powiedzie?

Robert Gonera dołączył do obsady! Co dalej z Ewką, Irką i Marysią? [CO SIĘ WYDARZY+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tylko nie Leon i Ewka (gość)

    No to po raz kolejny wylala Vanessa Marcinowi kubeł zimnej wody na głowę, ona to chyba myśli że ludzie są głupsi od niej, teraz tym bardziej będzie ciężko się oglądało sceny Ewka-Leon jak wychodzą takie historie.

    20.09.2019 07:44
  • Ha ha ha (gość)

    I znowu Vanessa prowokuje i powoduje plotki i dyskusje na tematy prywatne, żeby tylko nie było potem płaczu że na forach wypisują różne rzeczy o niej i Marcinie jak ona jest doskonałym źródłem informacji jak tam u nich prywatnie jest.

    17.09.2019 22:31
  • ...... (gość)

    @fotograf 🖤....konspiracja niczym w wojennych dziewczynach, czyli Leon Keller to nie tylko doktor ale i fotograf ? to nie ma co się dziwić że Ewka straciła głowę dla Leona.

    17.09.2019 22:13
  • Fotograf 🖤 (gość)

    No jeśli chodzi o zdjęcia to Vanessa ma niezłego fotografa 🖤.

    17.09.2019 21:11
  • Gość (gość)

    Teraz będą tylko zdjęcia gdzie nie widać jej twarzy bo postać Ewki twarz straciła, patrząc na 3 odcinek i jej zachowanie

    17.09.2019 20:34
  • GOŚĆ (gość)

    Z tą twarzą Vanessy to coś jest na rzeczy bo Korcz wstawił takie zdjęcie że tylko jej plecy widać..hhahaha

    16.09.2019 17:36
  • :) (gość)

    No wiecie są pary serialowe które zapadają w pamięci na długo i które chce się oglądać i są takie jak Ewka i Leon co to można boki z nich zrywać 😂😂😂 dziwię się tylko że to ma miejsce w wojennym serialu :))

    16.09.2019 09:10
  • PYTANIE (gość)

    Czy tam był w ogóle jakiś casting ? bo na moje oko nie, zrobiono wielką krzywdę temu sezonowi że taki watek będzie i to z tak niedobraną serialowo parą. Na tle watku Marysi którą gra Aleksandra Pisula ( świetnie gra trzeba to powiedzieć ) to watek Ewka-Leon to jest dziecinada i śmiech na sali, i tu nawet nie chodzi że wyglądają razem tragicznie ale nawet grają słabo, nieprzekonująco...

    16.09.2019 00:19
  • Do komentujących (gość)

    Słuchajcie ten 2 drugi odcinek to nic, beka jest dopiero w 3...hahhahahha...jak zobaczycie miny Ewki do Leona to można boki zrywać, zachodzę w głowę jak oni przeszli castnig jeśli mają faktycznie grać parę i ma być z tego watek miłosny ? Jeszcze Leon jest do przyjęcia ale w parze z Ewką to koszmar jest !

    15.09.2019 23:25
  • Manson (gość)

    Nie no ja to rozumiem, jako fan WD, każdy ma możliwość wypowiedzenia swojego zdania w tym temacie, nie są zbyt udana para serialowo ! :) Ale takie akcje jak wspieranie transplantologii nie powinno podlegać dyskusji ! Czy ktoś jest znany czy jest zwykłym szarym człowiekiem! Sam jestem nikim znaczącym i promuje DKMS poprzez przypinkę przy garniturze, nawet jak zauważy to 1 osoba przez rok to zawsze o jeden dawca/ życie więcej uratowane ! Szanuję bardzo za udział w akcjach społecznych! Mam nadzieję że nigdy nie dotknie Was konieczność skorzystania z żadnej fundacji. Trzymam kciuki i pozdrawiam fanów WD cieszmy się z kolejnego sezonu ! :)

    15.09.2019 23:15
  • Tylko nie Leon i Ewka (gość)

    Tylko czy ktoś tu kogoś oczernia, dyskusja zaczęła się od tego że promują nowy sezon wątkiem Ewka-Leon kiedy wiadome że Ewka i Witek są para bardzo popularna i lubiana, i tu nie chodzi że Vanessa i Marcin są razem tylko że promują bo oni właśnie są razem, ale teraz jestem spokojna bo oglądając ich na ekranie wiem że przejdą do historii kina polskiego jako najbardziej niedobrana para, ich sceny aż śmieszą, te miny Ewki i to marszczenie czoła to wywołuje salwy śmiechu, a chyba nie o to chodzi w wątku Ewki i Leona, no niestety ale nastąpił tu błąd obsadowy.

    15.09.2019 22:51
  • Xyz (gość)

    Może to i dobrze że wątek Ewka Leon się rozwinie, bark jakiekolwiek dopasowania tych bohaterów przynajmniej przysłuży się zdjęciu serialu z anteny. Szkoda, ale rozbijanie pary która ciągnęła serial ( wiadomo Ewka i Witek mają rzeszę fanów) to najgorsze z rozwiązań.

    15.09.2019 21:38
  • Manson (gość)

    Luudziska peace and love. Najważniejsze żeby byli szczęśliwi ! Czy to razem czy osobno ! Jaki wy macie w tym interes żeby tak oczerniać ludzi ??? Chyba się tu komuś w życiu nie powiodło

    15.09.2019 19:13
  • !!!! (gość)

    Zanim foty z Leonem to musi jeszcze wstawić coś z wieczornego spaceru po parku, Marcin już wstawił to ona teraz z opóźnieniem wstawi, żeby się nikt nie pokapowal że byli razem i foty sobie strzelali.

    14.09.2019 19:44
  • GOŚĆ (gość)

    Przede wszystkim te głupie miny Ewki i to zdziwienie objawiające się marszczeniem czoła, fatalnie to wyglada ale to nie będzie przeszkadzać pani Vanessie w promowaniu nowej serialowej pary, zaraz n fotki się pojawią tego jestem pewna.

    14.09.2019 19:10
  • Tylko nie Leon i Ewka (gość)

    Jest fragment pierwszego spotkania Ewki i Leona na stronie TVP VOD i niestety nie zaiskrzylo miedzy nimi, jeśli oni mają grać parę to śmiech na sali tak są niedobrani obsadowo, chyba coś poszło nie tak na castingu.

    14.09.2019 17:55
  • FANKA WD (gość)

    Skusiłam się i obejrzałam 2 odcinek, tyle szumu jest o Leona i Ewkę a oni słabiutko razem wygladają,nie ma chemi miedzi Vanessą i Marcinem i nijak oni do siebie nie pasują, nie ma co się martwić parą serialową o której długo się pamięta to oni nie zostaną, taki to będzie watek poboczy żeby oddalić Ewkę od Witka.

    14.09.2019 16:41
  • Abc (gość)

    Ale przynajmniej Vanessa poczytała o transplantacji !!! Brawo my !!!

    11.09.2019 11:01
  • , (gość)

    Nie ma to jak pluć na kogoś kto nic wam nie zrobił.Bo ja niczego złego w tej dziewczynie nie widzę.Komu potrzebuje takie ,,fanki'' ,zawsze to bezpieczniej mieć zrównoważone i normalne fanki i fanów.Przykro mi ze względu na was,ale obcy człowiek nie będzie szukał u was akceptacji.

    10.09.2019 15:49
  • ha,ha,ha (gość)

    no, tak,bo na pewno nie ma z nim np kontaktu osobistego lub tel ,zostaje tylko ten nieszczęsny net ;)

    09.09.2019 10:13
NowszeStarsze