"Wojenne dziewczyny" sezon 3. Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do obsady serialu! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Właśnie rozpoczęły się prace nad 3. sezonem serialu TVP pt. "Wojenne dziewczyny". Nowy sezon to także nowi bohaterowie. Sprawdźcie, kto dołączył do obsady "Wojennych dziewczyn".

Multimedia

"WOJENNE DZIEWCZYNY" - sprawdź program tv

Obsada 3. sezonu "Wojennych dziewczyn" powiększyła się o Martę Żmudę Trzebiatowską, o czym aktorka sama poinformowała na swoim Instagramie, gdzie napisała:

Dziś już mogę Wam zdradzić. Nowy projekt się szykuje. 😊 Tym razem mój ukochany kostium. ❤️💃🏻🎬🎥 @wojennedziewczyny #nowewyzwanie #nowyprojekt #nowarola #kostium #uwielbiam

Niestety jeszcze nie wiemy, w jaką postać wcieli się Marta Żmuda Trzebiatowska, ale już możemy spekulować, że zagra jedną z bardziej znaczących bohaterek dla nowego sezonu serialu. Przypomnijmy, że wcześniej do serialu dołączył także Marcin Korcz.

Marcin Korcz nową miłością Ewki! Kim jest Leon? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Wojenne dziewczyny" to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym u progu dorosłego życia los przyniósł wojnę. I to jedną z najstraszliwszych. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. Gwiazdami produkcji są Marta Mazurek, Aleksandra Pisula oraz Vanessa Aleksander.

Jeszcze nie znamy daty premiery 3. sezonu "Wojennych dziewczyn".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×