"Wojenne dziewczyny" sezon 3. Robert Gonera dołączył do obsady! Co dalej z Ewką, Irką i Marysią? [CO SIĘ WYDARZY+DUŻO ZDJĘĆ]

Trwają właśnie prace nad 3. sezonem serialu "Wojenne dziewczyny". Obsada produkcji stale się powiększa i wzbogaca o kolejne nazwiska. W październiku filmowcy odwiedzili Lublin, gdzie realizacji część najważniejszych zdjęć do najnowszego sezonu serialu. Zobaczcie, jak obecnie prezentują się Ewka, Irka oraz Marysia!

Multimedia

"WOJENNE DZIEWCZYNY 3" - KIEDY PREMIERA?

Lublin już po raz kolejny w serialu "Wojenne dziewczyny" wciela się w Warszawę. To właśnie tam realizowane są najcięższe sceny - pełne emocji, dynamiczne, wymagające udziału ogromnej ilości statystów.

Akcja 3. sezonu wciąż obsadzona jest w roku 1942 roku, co przyznała Vanessa Aleksander, czyli serialowa Ewka. Michał Rogalski, reżyser serialu, dodaje:

Fabuła serialu mocno się skomplikuje. Widzowie zobaczą walkę wywiadu niemieckiego, brytyjskiego i polskiego. Jednym z kluczowy wątków będą tajne bronie III Rzeszy.

Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do obsady serialu! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowe odcinki "Wojennych dziewczyn" na antenę TVP1 trafią wiosną 2019 roku. Warto dodać, że powiększyła się obsada serialu; na ekranie będziemy mogli podziwiać m.in. Roberta Gonerę, o którego roli na razie jeszcze niewiele wiemy, ale już możemy się domyślać, że jego wątek będzie blisko związany z bohaterką, w którą wciela się Danuta Stenka. Wcześniej do obsady dołączyli również m.in. Marcin Korcz oraz Marta Żmuda Trzebiatowska.

"Wojenne dziewczyny" to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym u progu dorosłego życia los przyniósł wojnę. I to jedną z najstraszliwszych. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. W główne bohaterki wcielają się Marta Mazurek, Vanessa Aleksander oraz Aleksanra Pisula.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×