"Wojenne dziewczyny" sezon 3. we wrześniu 2019 w TVP1! Jakie będą dalsze losy Irki, Ewki i Marysi? [KIEDY PREMIERA]

"Wojenne dziewczyny" powracają! Trzeci sezon zadebiutuje na antenie TVP1 już we wrześniu 2019. Na ekranie ponownie zobaczymy trzy dzielne młode kobiety - Irkę, Ewkę i Marysię, a także nowych bohaterów.

Multimedia

"Wojenne dziewczyny" sezon 3. - kiedy premiera?

Czas na powrót "Wojennych dziewczyn"! W 3. sezonie, którego akcja rozgrywa się w 1942 roku, na pierwszy plan wysuną się dwa wątki. Pierwszym jest próba umożliwienia aliantom przejęcia niemieckiej wunderwaffe, a drugim - getto warszawskie i wykradzenie nazistom najściślej strzeżonej tajemnicy, czyli faktu, że wiosną roku 1942 podjęli decyzję o "ostatecznym rozwiązaniu kwestii żydowskiej".

Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do obsady serialu! Kogo zagra? Zobacz więcej

Nowy sezon będzie miał w sumie 13 odcinków. Na ekranie ponownie zobaczymy trzy główne bohaterki: Irkę (Marta Mazurek), Ewkę (Vanessa Aleksander) i Marysię (Aleksandra Pisula). Do obsady dołączyli także Robert Goner, Marcin Korcz oraz Marta Żmuda Trzebiatowska.

Premiera 3. sezonu zaplanowana jest na wrzesień 2019 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać w niedzielne wieczory na antenie TVP1. Zdjęcia do "Wojennych dziewczyn" powstawały w Warszawie, Łodzi i Lublinie.

Marcin Korcz nową miłością Ewki! Kim jest Leon? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Wojenne dziewczyny" - o serialu

"Wojenne dziewczyny" to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych kobiet. Nie są jeszcze matkami, nie są też żonami. To bardzo młode dziewczyny, którym u progu dorosłego życia los przyniósł wojnę. I to jedną z najstraszliwszych. Przygotowywane przez pierwsze dwadzieścia lat do życia według standardów swego środowiska, nagle stanęły bezbronne wobec potężnych sił zła i ciemności. I podjęły z nimi walkę. W główne bohaterki wcielają się Marta Mazurek, Vanessa Aleksander oraz Aleksanra Pisula.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jacuś (gość)

    kocham Panią Pisulę, jest prześliczna !!!!

    10.08.2019 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×