wojenne dziewczyny

Jesienna ramówka TVP 2022: same hity! 9. edycja "Rolnik szuka żony", "Operacja aranżacja" i kolejne "The Voice of Poland". Co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2022 TVP. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVP znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają na 9. edycję programu "Rolnik szuka żony" oraz kolejną odsłonę "The Voice of Poland" z odmienionym składem trenerów. Jakie inne programy i seriale zostały przygotowane? Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

24.08.2022Jesienna ramówka TVP 2022

"Wojenne dzewczyny". Michał Czernecki pochwalił się rodziną na najnowszej premierze filmowej. Jak zaprezentowali się żona i syn aktora? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

Michał Czernecki należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Znany jest on nie tylko ze swoich aktorskich kreacji, ale również z przywiązania do rodziny. Aktor postanowił zabrać najbliższych na najnowszą premierę filmu ze swoim udziałem. Jak zaprezentowali się żona i syn Michała Czerneckiego? Publikujemy zdjęcia z premiery!

04.08.2022Wojenne dziewczyny

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×