Wojewódzki komentuje zachowanie Alicji Bachledy-Curuś

Dziennikarz w swoim felietonie zaatakował gwiazdkę komentując jej potężną obstawę podczas festiwalu w Gdyni.

Multimedia

"W Gdyni na Festiwalu Polskich Filmów pojawiła się najbardziej zagraniczna polska gwiazda Alicja Bachleda-Curuś. Jej pobyt można opisać mniej więcej tak: Ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz, ochroniarz. Alicja gdzieś w środku"- skomentował ironicznie.

Kuba musiał być pod wielkim wrażeniem jej występu, skoro zdecydował się go opisać. Aktorka wyglądała wyjątkowo pięknie i była swojego rodzaju atrakcją programu. Czy faktycznie aż tak dziwi fakt, że nawet Kuba postanowił o niej napisać?

Jego żart i tak okazał się śmieszniejszy niż prowokacja Szymona Majewskiego. Przypomnijmy, to z jego inicjatywy po nadmorskich ulicach chodziła kopia Colina Farrella z lalką w ręku i papierosem w ustach. "Podróbka" z udawanym akcentem pytała wszystkich przechodniów o to, czy nie widzieli gdzieś Alicji. Od kiedy Bachleda-Curuś przestała być doceniana za talent a na pierwszy plan wysunęło się jej życie prywatne?

Czytaj także: "Ten polski pesymizm czasem mnie przeraża" Bachleda-Curuś spełnia się w Hollywood Wojewódzki obraził Paullę!? "Jesteśmy przeciwko karaniu artystki"

Komentarze

Skomentuj
 • Ludzie (gość)

  Do " ...polska kobieta" a co tu jest do wstydzenia sie , że została sama z dzieckiem , bo nei rozumiem aluzji? Zazdrość, zazdrość , zazdrość teraz widzi ze nawet umie z ludzi zrobić zacofanych, a co do "M." , to nie tylko wykształcone osoby potrafią "dobrze" pisać i myśleć więc właściwie ty też się nadajesz do ludzi przez których wstyd mi jest mieszkać w tym kraju " Zacofana i Przemądrzała - nie chcecie się umówić na kawę ze sobą , bo coś czuję ze świetnie byście się dogadały ;)

  PS: Żeby nie było znowu tekstów typu "Mówisz tak bo zapewne sprzątasz ubikację to jestem na etapie uczenia się , to tak z góry ;)

  08.06.2010 17:46
 • fr (gość)

  brawo M. Alicja jest doskonała i wspamniała P.S. 1. Przybylska ma dwoje dzieci i tez nie jest mężatką 2. Brodzik też ma dwoje dzieci, a jakoś męża brak 3. Nie wspomne już o Dereszowskij bezwstydnicy, czy paru innych tzw. polskich aktoreczek

  06.06.2010 01:17
 • M. (gość)

  Nie wiem czy jesteś facet, czy kobieta, czy jesteś wykształcony czy nie (ze wskazaniem na to drugie), ale jeżeli ktoś potrafi w ten sposób pisać, to tylko o nim źle świadczy. Coś mi się wydaje, że utknąłeś/łaś na etapie roli Alicji w "Panu Tadeuszu" skoro tak piszesz, a anonimowość internetu pozwala ci na to. Wcale się teraz nie dziwię, że Polacy w większości postrzegani są w krajach zachodnich jako naród prymitywny, skoro takie osobniki wypowiadają się w kwestiach o których nie mają zielonego pojęcia. Jeżeli chcesz ocenić ją jako aktorkę proszę bardzo: jest Triade, jest Friendship. Dodam że tobie nic do tego co komu dała.

  05.06.2010 22:22
 • polska kobieta (gość)

  Hahaha tez mi wielka gwiazda, du...y dała ma nieslubne dziecko z facetem który skacze z kwiatka na kwiatek co kilka lat. Za 2 lata , góra 3 bedzie kolejna samotnie wychowujacą matką. U nas w Polsce , takich "gwiazd" mamy na kopy. Nie trzeba az za oceanem szukac takich "gwiazd" -patrz nasza Ksiązkiewicz, tez samotna bo myslała ze chłopa na dziecko złapie. Niech media nie robia z niej wielkiego haloo bo nie ma o co. Powinna raczej sie wstydzic ze została sama z dzickiem, bo sluby z tego napewno nie bedzie. Jak by mia byc to juz by się odbył.

  05.06.2010 14:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×