Wojewódzki w serialu!

Nie, to nie żart.

Multimedia

Kuba najwyraźniej zaczyna wierzyć, że ma szansę zaistnieć na ekranie. Występy w teatrze Michała Żebrowskiego widocznie mu nie wystarczają.

Gdzie tym razem zobaczymy dziennikarza? W "Klubie Szalonych Dziewic"... "Scenariusz jest prosty - przyjaciółki wyjeżdżają na weekend za miasto, żeby pomóc Karolinie pozbierać się po stracie dziecka. Będzie okazja, aby powspominać dawne, szalone czasy. W drodze spotykają właśnie Wojewódzkiego. Jakie będzie to spotkanie? O tym już niebawem na antenie TVN"- donosi "Super Express".

Ciekawe jak współpracowało mu się na planie z Moniką Buchowiec, która kiedyś wyznała, że nie do końca popiera działania gwiazdora. Może scenarzyści przekornie zainscenizowali sceny tak, aby para ta mogła zagrać razem?

Czytaj także: Wojewódzki obraził Paullę!? Dlaczego na sztukę Żebrowskiego nie wpuszczono krytyków? "Kryzys wieku średniego mnie nie dotyczy"- twierdzi Wojewódzki!

Komentarze

Skomentuj
 • anonim (gość)

  A ja tam go lubie jest spoko koles i do tego zabawny.

  21.04.2010 20:20
 • heh (gość)

  jego tam nawet nie pokazali w tym odcinku wczoraj odlądałam ...

  21.04.2010 15:56
 • dupa (gość)

  ale zawsze będom nowe opony

  21.04.2010 06:27
 • boczek (gość)

  Szybki debiut (on ma coś koło 50-tki na karku) - widocznie postanowił realizować ambicje na starość a nie opowiadać głupoty w swoim niby show...

  20.04.2010 18:29
 • agata (gość)

  Kretyn - to by było na tyle.......

  20.04.2010 17:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×