Wojewódzki wcale nie traci widzów!

Jak donoszą "Wirtualnemedia.pl" program showmana w tym roku miał więcej widzów niż rok temu.

Multimedia

 • 8. edycja 'Kuby Wojewódzkiego' miała nieco więcej widzów niż emitowana rok temu 6. seria, ale spadł udział show w rynku. W czasie nadawania programu TVN pokonała pozostałe stacje, a jej wpływy wyniosły ponad 14 mln zł. Profil widowni programu pokazuje, że śledziły go najchętniej kobiety, widzowie pomiędzy 25. a 55. rokiem życia, mieszkańcy średnich i dużych miast oraz osoby z wykształceniem średnim i wyższym. Reklamy emitowane wokół zakończonej właśnie edycji talk-show Wojewódzkiego przyniosły stacji w sumie 14,4 mln zł. Rok temu wpływy były niższe i wyniosły raptem 9,6 mln zł, ale wtedy program miał aż o cztery odcinki mniej, bo TVN skróciła go ze względu na kryzys - czytamy.

Skąd zatem wzięły się pogłoski, że Kuba traci fanów i być może jego program zostanie zdjęty z anteny? Wydaje się, że jego show będzie trwało wiecznie, bo celebrytów jest wielu, a humor Wojewódzkiego się nie kończy.

Czytaj także: Wojewódzki znowu wyśmiewa "Jesteśmy przeciwko karaniu artystki" Dlaczego na sztukę Żebrowskiego nie wpuszczono krytyków?

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Wojewódzki to czarujący ,błyskotliwy mężczyzna,ma dystans do siebie a poczucie humoru za wielu panów w naszym kraju:)Ja ogladam od zawsze i pozostane wierna fanką:)

  30.06.2010 11:07
 • aza (gość)

  wojewodzki jestes boski

  29.06.2010 19:52
 • tereska (gość)

  Spokojnie- już ma 47lat,jak na błaznowanie to dość sporo,a to,że ktoś ogląda jego program wcale nie świadczy o tym,że jest jego fanem.Oglądają osoby z wyższym wykształceniem?-jakie wykształcenie taki program:-((

  28.06.2010 17:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×