Wojewódzki zazdrości wyglądu Ibiszowi?

Kuba Wojewódzki, mimo swoich 47 lat, ciągle kojarzony jest z typem wiecznego chłopca. Nie tylko z powodu stylu wypowiedzi, jakim zasłynął.

Multimedia

Na temat młodego wyglądu Kuby Wojewódzkiego przez prasę bulwarową przetoczyło się już wiele debat. Faktycznie Kuba nie wygląda na swoje 47 lat, a na dużo mniej. W czym tkwi tajemnica jego młodego wyglądu? Tego nie wiemy i dociekać nie będziemy, bo sam zresztą dziennikarz bardziej niż opiniami na swój temat zmartwił się chyba tym, co mówią o młodszym od niego o 2 lata Krzysztofie Ibiszu.

“Ostatnio Krzysztof Ibisz jako swawolny konferansjer poprowadził Targi Ślubne w Łodzi. Niby nic strasznego, a jednak. Złośliwi fotografowie narobili uśmiechającemu się prezenterowi masę zdjęć. Patrzymy, patrzymy, i co tu ukrywać, oczom nie wierzymy. Normalnie Avatar. Tylko mniej trójwymiarowy, a bardziej brązowy" - napisał Kuba Wojewódzki w swoim kolejnym felietonie dla Polityki.

O tym, że Ibisz swój wygląd tłumaczy dietą, ćwiczeniami i pozytywnym nastawieniem do życia, chyba przypominać nie trzeba, choć ciągle wielu nie ustaje w podejrzeniach, że to jednak efekt operacji plastycznych. Ale patrząc na tych dwóch panów przyznacie, jedno,- ani jeden, ani drugi nie wygląda na swój wiek.

Czytaj także: Kuba znowu atakuje Nie usunął sobie worów!

Komentarze

Skomentuj
 • ?? (gość)

  Ibisz może i nie ma zmarszczek ale z każdą operacją rozciągają się mu kąciki ust w strone uszu :D Mi jego usta obrzydzają wszystko

  14.02.2010 14:01
 • szczera karla (gość)

  eee mam to w pizdzie wole telenowele mariczui hahahah

  12.02.2010 23:31
 • zołza (gość)

  No skąd !nie wyglądają:))- Wojewódzki wygląda jak zblazowany 55latek i nie pomoże mu ani chamskie traktowanie ludzi ani głupawe , niechlujne ubranie- takie NIC. A Krzyś -ma się z czego cieszyć,zostawił dwie żony,dwóch ,małych synów i się uśmiecha. Nie boi się mimicznych zmarszczek?

  12.02.2010 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×