Wojewódzki znowu szokuje!

Pozostał tylko … żal?

Multimedia

Żal, bo można było inaczej, albo nawet można było w tej sprawie nie robić nic. Czasem lepiej nie robić nic. I właśnie Kuba Wojewódzki, tym razem mógł po prostu, tak zwyczajnie ODPUŚCIĆ…

No, ale widocznie nie mógł. W Super Expressie czytamy.

“*Tym razem kontrowersje wywołała piosenka pt. "Do celu", którą Wojewódzki wykonał na antenie Radia Eska Rock, nawiązująca do tragedii w Smoleńsku oraz startu Jarosława Kaczyńskiego (61 l.) w nadchodzących wyborach prezydenckich.

  • Jarek po trupach do celu, każdy chce leżeć na Wawelu - brzmi jedna ze zwrotek*"

Jak sądzicie, czy Wojewódzki tym razem nie przegiął?

Czytaj także: Wojewódzki w serialu! Wojewódzki obraził Paullę!? Wojewódzki szydzi z Miko!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Kuba nie przegiął, lecz przeciwnie - dobrze to ujął; lepiej nie można było!

    26.06.2010 13:42
  • MAXI (gość)

    Nie widzę w postępowaniu Pana Jakuba Wojewódzkiego nic złego. Bardzo dobrze, że chociaż On nie boi się mówić w Polsce o takich sprawach. A jeżeli w naszym kraju zabrania się tego, więc można rzec, że to jest CENZURA.

    22.05.2010 14:55
  • zawstydzona.. (gość)

    Czuję się po prostu zawstydzona i zażenowana- czymś co już nie ma nazwy, co świadczy nie tylko o prymitywnym hamstwie..

    09.05.2010 09:44
  • Pixio (gość)

    Oj. Prawda was dotyka... Ma rację i tyle.

    07.05.2010 21:35
  • Jutrotoniedziś (gość)

    Moim zdaniem jego "piosenka" wywołuje lekki niesmak lecz zawiera ona w tekście troche prawdy bo człowiek, który w katastrofie tracie brata szybko i bez wachania decyduje się na taki krok. Jedyne pytanie to - Czy bedzie on reprezentował to samo co jego brat poprzez politykę? Mam taką nadzieje, poniewaz jego brat bardzo podejrzliwie spoglądał na Rosje i to mie się w jego polityce najbardziej podobało. Byśmy nie zostali jak wiele krajów pachołkami Moskwy. Ta piosenka zmusza nas do refleksji na jego temat. I na pewno nie można stwierdzic, że są oni prymitywni bo wiele ludzi ma takie odczucia.

    05.05.2010 20:08
  • Sławka.. (gość)

    chwali się tą swoją inteligencją, w którą wątpię i taki brak taktu...,może by się postawił w roli rodzin, których bliscy zginęli ..ale czym może zwrócić uwagę ? głupotą,takie proste i bez wysiłku.

    05.05.2010 15:18
  • Ja i już... (gość)

    Dobrze Zaśpiewał i tyle prawda boli haha.

    04.05.2010 23:07
  • iwona (gość)

    On lubi na siebie zwracać uwagę ale tym razem przegiął

    04.05.2010 14:41
  • Olo (gość)

    To szuja i prymityw -czego się mozna po nim spodziewać

    03.05.2010 13:44
  • S (gość)

    Kretyn i nic wiecej . Oby i jego taka tragedia spotkała.... Zal mi takich pajaców jak on i ludzi ktorym sie to podoba.

    03.05.2010 13:39
  • Honorek (gość)

    Pana niezły poziom inteligencji -ale znacznie niższy od Michnika- jest moralnie bardzo szkodliwy. To co Pan wygaduje na Kaczyńskich to po prostu WSTYD. Pana działalność skończy się kiedyś wielkim skandalem. Tak naprawdę to dla Pana liczą się tylko pieniądze, a moralność to dla Pana niezrozumiały wyraz. Myślę, że Pan kiedyś "rypnie" Ferrari w słup i wtedy może uda się Panu wrócić do społeczeństwa. POzdrawiam Pana serdecznie i życzę dobrych wywiadów z czołowymi POwcami np. Niesiołowskim, Palikotem czy Schetyną (Oni też nie cierpią Kaczyńskich a lubią pieniądze)!!

    03.05.2010 12:39
  • gość (gość)

    Wojewódzki nigdy niczego niereprezentował sobą , dziwi mnie to że ktoś mu płaci , za te idjotyzmy jego , ale widocznie komuś na tym zależy , jest , był i będzie żałosny, bo nic niepotrafi innego . pozdrawiam.

    03.05.2010 11:57
  • BARY (gość)

    wojewodzki to wiadomo -szuja i pętak z koszalina,ale ten drugi to już całkiem popier...figura

    03.05.2010 10:30
  • Tak myślę. (gość)

    Popieram. Zrobił to bez tej napuszonej polskiej hipokryzji.Większość,Ogromna większość znanych przeze mnie ludzi myśli o Kaczyńskim tak samo."spieprzaj dziadu" a Prezydent dla mnie szarego, dorosłego człowieka nie zrobił nic za co miałbym Go szanować.No cóż-umarł król,niech żyje król oby nie z pretensjami do Wawelu

    03.05.2010 08:18
  • ... (gość)

    Zrobił to,o czym myśli większość z nas.Krótko mówiąc pokazał całą prawdę o Kaczyńskim.Zgadzam się z nim. Nie wykorzystał jak Pospieszalski do swojego,a właściwie Pisowskiego filmu w jedynce aktorów udających zwykłych ,przypadkowych ludzi.Ito jest skandal.

    03.05.2010 00:22
  • ... (gość)

    wojewódzki-to zwykły cham i buc

    02.05.2010 19:57
  • góralka (gość)

    Do Wojewódzkiego:"burokiem" się jest bez względu na to czy się ktoś urodził na wsi czy w mieście,czy jest wykształconym czy nie - no i tak jest z tobą.

    02.05.2010 18:39
  • JUDYTA (gość)

    prezydenta nie trzeba kochać, ale szacunek się należy, a już po śmierci takie teksty, to gruba przesada.Myślę, że Kuba jest sfrustrowanym, niedowartościowanym typem, z problemami wyniesionymi z dzieciństwa i teraz odgrywa się na każdym człowieku.wyśmiewanie się z wyglądu i poglądu jest po prostu infantylne.Niech coś zrobi wielkiego dla Polski i może wtedy też Go pochowamy na Wawelu...a smok zaryczy po raz pierwszy od stuleci, zwinie ogon i ucieknie... A dla pana Kuby dużo zdrowia, zwłaszcza tego psychicznego.

    02.05.2010 16:10
  • JUDYTA (gość)

    prezydenta nie trzeba kochać, ale szacunek się należy, a już po śmierci takie teksty, to gruba przesada.Myślę, że Kuba jest sfrustrowanym, niedowartościowanym typem, z problemami wyniesionymi z dzieciństwa i teraz odgrywa się na każdym człowieku.wyśmiewanie się z wyglądu i poglądu jest po prostu infantylne.Niech coś zrobi wielkiego dla Polski i może wtedy też Go pochowamy na Wawelu...a smok zaryczy po raz pierwszy od stuleci, zwinie ogon i ucieknie... A dla pana Kuby dużo zdrowia, zwłaszcza tego psychicznego.

    02.05.2010 16:06
  • ello (gość)

    Zrobił to,o czym myśli większość z nas.Krótko mówiąc pokazał całą prawdę o Kaczyńskim.Zgadzam się z nim. Nie wykorzystał jak Pospieszalski do swojego,a właściwie Pisowskiego filmu w jedynce aktorów udających zwykłych ,przypadkowych ludzi.Ito jest skandal.

    02.05.2010 12:43
NowszeStarsze