Wojna o majątek po Niemenie

Okazuje się, że najstarsza córka Czesława Niemena musi w sądzie dochodzić praw do majątku po swoim ojcu.

Multimedia

Jak zapewnia "Rewia", Czesław Niemen chciał, by spadek po nim trafił w równych częściach do jego trzech córek. Jego żona Małgorzata obiecała mu, że tak też się stanie. Chyba jednak powstały jakieś nieporozumienia na tym tle.

Okazuje się, że najstarsza córka piosenkarza i kompozytora, Maria, o swoją część majątku musi stoczyć batalię w sądzie. Jest wdową, wychowuje troje dzieci i środki po ojcu są jej potrzebne. Niestety, Małgorzata Niemen, ani nawet jej pełnomocnik nie stawili się na pierwszej rozprawie w sądzie...

Komentarze

Skomentuj
 • Gea (gość)

  Dlaczego to trwa tak dlugo???Sprawa jest prosta Ustawowa czesc majatku powinna dostac corka z pierwszego malzenstwa.Przepisy w tych sprawach sa jasne.Wychodzi na to ze adwokaci I sad maja dobry zysk z przeciagania sprawy.Tu zadna ze stron niema nic do gadania ,ze sie zgadza lub nie.Dzielic rowno.

  14.08.2017 06:30
 • Li (gość)

  A możne jego zona tylko dla majątku z nim była

  23.09.2011 19:21
 • Gabi (gość)

  Ale można pomyśleć, że córka z pierwszego małżeństwa Niemena jest "be"dla drugiej żony.

  17.09.2011 09:25
 • marksan (gość)

  Z tej informacji nie można nic powiedzieć, dziennikarz mało pracowity. Brak faktów. Po pierwsze, czy jest testament? Jeżeli nie, to zgodnie z przepisami reguluje to tzw. dziedziczenie ustawowe, poczekajmy na postanowienie sądu. Nie ma tu nic nadzwyczajnego, po śmierci człowieka posiadającego jakikolwiek majątek każda sprawa musi przejść przez sąd! Panie dziennikarzu, proszę się douczyć i nie szukać taniej sensacji.

  16.09.2011 20:34
 • olo (gość)

  brzydko sie zachowuja

  16.09.2011 19:05
 • Elka (gość)

  I tak piękna legenda, o pięknym życiu zostanie przyćmiona legendą o walce o spadek. Szkoda.

  16.09.2011 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×