Wojna rozwodowa Fraszyńskiej i Kuczeriszki!

To, że małżeństwa aktorki Jolanty Fraszyńskiej z Grzegorzem Kuczeriszką nie da się uratować, prasa donosiła już kilka tygodni temu.

Multimedia

Rozwód stał się kwestią czasu. Teraz okazuje się, że wszystko to nie jest takie proste. Batalia pomiędzy małżonkami, zaczęła się!

Czy staniemy się świadkami publicznego prania brudów!? Na to wygląda. Fakt donosi, że pierwsza sprawa rozwodowa już się odbyła i na tej jednej niestety się nie skończy.

"Wtajemniczone osoby twierdzą, że nawet przy adwokatach Fraszyńska i Kuczeriszka nie potrafili zachować zimnej krwi. Najmniejsza wymiana zdań kończyła się ponoć karczemną kłótnią. Jak widać, rany są bardzo głębokie. I choć początkowo aktorka i reżyser chcieli, by ze względu na dobro ich córeczki Anielki (6 l.) rozwód przebiegł szybko i po cichu, to zamiast tego szykuje się prawdziwa wojna." - czytamy w tabloidzie.

Jak dowiadujemy się z tabloidu Fraszyńska jest bardzo zraniona i rozgoryczona. Nie wystarcza jej to, że Kuczeriszka chce oddać jej dom, w którym wspólnie mieszkali. Ale bez względu na to, jak zakończą się te rozwodowe boje, zastanawiamy się, jak z tą sytuacją poradzi sobie ich córka? Może to właśnie dla niej powinni zaprzestać tych awantur?

Czytaj także: Fraszyńska nie chce rozwodu!? Rozwód Fraszyńskiej - już po pierwszej rozprawie!

Komentarze

Skomentuj
  • kaska (gość)

    do Z-boczka-dzięki za pozdrowienia,czytam,nie tylko ploteczki ,rownież twoje chore teorie,choć zdarzyły się dwie,z którymi się zgadzałam,no więc podobnie jak ty jestem głąbem .Nikogo nie określam "downem"-to sprawa kultury,która tobie jest obca.

    14.03.2010 08:41
  • boczek (gość)

    Ja nie wiem po co ludzie się pobierają - przecież wiadomo, że człowiek z natury nie jest monogamistą i nie wytrzyma przy jednej partnerce/partnerze. Po co się męczyć? Czyż nie lepiej kupić psa? A w razie potrzeb sexualnych skorzystać z burdelu? Szybciej taniej... nie... to leciało inaczej - DUŻO TANIO TESCO ;) Pozdrawiam głąbów - do roboty a nie kur... ploteczki czytać kaśki i inne downy

    14.03.2010 07:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×