"Wojna światów" odcinek 2. George rusza na poszukiwania Amy. Wciąż grozi im niebezpieczeństwo! [CO SIĘ WYDARZY]

W kwietniu na kanale Epic Drama zadebiutuje również "Wojna światów", brytyjski serial z 2018 roku będący adaptacją klasycznej powieści science fiction H.G. Wellsa. Co wydarzy się w premierowym odcinku "The War of the Worlds"? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

"Wojna światów" odcinek 2. w piątek, 24.04.2020 o godz. 21:30 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Na Horsell Common w angielskim hrabstwie Surrey spada ogromny meteoryt. Mieszkańcy Ziemi stanęli w obliczu brutalnego ataku nieznanej rasy kosmitów. Wybucha chaos. George (Rafe Spall) i Amy (Eleanor Tomlinson) muszą walczyć o życie z bezlitosnym wrogiem, którego nie są nawet w stanie zrozumieć, a który jest zdeterminowany, aby zniszczyć ludzkość i podbić Ziemię.

George i Amy docierają do tajemniczej kapsuły i stają oko w oko z bezlitosnym wrogiem!Zobacz więcej

W 2. odcinku "Wojny światów" po niszczycielskim ataku obcych pojedyncze grupki ocalonych próbują znaleźć sobie miejsce wśród ruin dawnego świata. Szybko dochodzą do wniosku, że muszą odłożyć na bok różnice, jeśli chcą mieć szanse na przetrwanie. Nie są bowiem sami. Złowieszcze siły czają się w mroku i nie uznają swojego zwycięstwa, póki nie zgładzą ostatniego człowieka.

Razem z ocalałymi londyńczykami Amy i Frederick (Rupert Graves) idą pieszo w kierunku kanału La Manche. Gdy George nie zastaje Amy w domu, także rusza w dalszą drogę. Trafia na wieś, skąd rusza na wybrzeże, gdzie niespodziewanie spotyka ukochaną i brata.

"Wojna światów" - o serialu

"Wojna światów" to 8-odcinkowy serial będący adaptacją głośnej powieści H.G. Wellsa. Akcja toczy się we współczesnej Europie, gdzie dochodzi do dramatycznych wydarzeń - katastrofalny w skutkach atak kosmitów prowadzi do niemal całkowitej zagłady ludzkości. W jakim celu przybyli na Ziemię? Jak Ty przetrwałbyś w tym nowym, niebezpiecznym świecie?

"Katarzyna", "Ręka La Garduñi" i "Wojna światów" na kwietniu w TV! Oto seriale, których nie możesz przegapić!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×