"Wojny szpiegów", czyli prawdziwy "Homeland". Damian Lewis o najbardziej ekscytujących tajnych misjach szpiegowskiech!

Jako Nicholas Brody Damian Lewis w serialu „Homeland” był tak przekonujący, że w nowym brytyjskim serialu dokumentalnym występuje w roli eksperta, prezentując najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat. Zobacz, o czym opowie w najnowszym brytyjskim serialu dokumentalnym!

Multimedia

"Wojny szpiegów" od wtorku, 15.10.2019 o godz. 21:00 na kanale History! - sprawdź program tv

Ponieważ jako Nicholas Brody Damian Lewis w serialu „Homeland” był tak bardzo przekonujący, nie dziwi, że twórcy nowego brytyjskiego serialu dokumentalnym o szpiegach właśnie jego wytypowali na narratora. W produkcji Lewisa zobaczymy w roli eksperta, omawiającego najbardziej ekscytujące tajne misje szpiegowskie ostatnich lat.

Paweł Deląg wyreżyserował film historyczny! Kiedy i gdzie premiera?Zobacz więcej

A ma o czym opowiadać! W serialu poznamy m.in. prawdziwą historię ucieczki amerykańskich dyplomatów z Teheranu, która stała się kanwą znakomitego thrillera „Operacja Argo”. Poznamy wkscytujące szczegóły operacji szpiegowskiej, która zapobiegła wojnie nuklearnej. Zajrzymy także za kulisy „wymiany szpiegów”, która doprowadziła Siergieja Skripala i jego córkę Julię do Salisbury, gdzie nie uniknęli zamachu na ich życie. Obrazu dopełnią odtajnione dokumenty i relacje uczestników zdarzeń.

Pierwszy odcinek już we wtorek 15 października 2019 r. na kanale History. Kolejne premiery w każdy wtorek o godz. 21:00.

Jak żyć z "gorączką bursztynu"? Nowa seria w HISTORY!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×