wojtek

"Sanatorium miłości". Oni skradli serca widzów. Przypominamy kuracjuszy hitu TVP. Co słychać u "Operetki" i innych?

Na emeryturze życie dopiero się zaczyna - kuracjusze programu "Sanatorium miłości" nie uznają takich ograniczeń, jak wiek. Pokazują, że to tylko cyfra, która nie stoi na przeszkodzie, aby z życia czerpać pełnymi garściami. W programie część kuracjuszy hitu TVP szukała miłości, część - niestety, gorzko się zawiodła a część znalazła fantastycznych przyjaciół. Co z kim romansował, a kto z kim miał nie po drodze? Przypominamy wszystkich kuracjuszy z programu "Sanatorium miłości"!

07.03.2022Sanatorium miłości

Przeczytaj także:

Śluby bohaterów "Sanatorium miłości" - przeżyjmy to jeszcze raz! Wiadomo już, kto będzie następny?

"Sanatorium miłości" to program, który łączy ludzi po 60. roku życia. Niektórym się udało i dziś mogą się cieszyć urokami małżeństwa o boku swoich drugich połówek. Przypominamy, którzy kuracjusze z "Sanatorium miłości" wzięli ślub i publikujemy wyjątkowe zdjęcia z tych ceremonii. Pokazujemy również, którzy z kuracjuszy mogą niedługo powiększyć "ślubną" listę programu.

09.08.2022Sanatorium miłość

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert opowiedział nam o swojej relacji z Walentyną Kozioł! Okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. "To kobieta z klasą"

Król Turnusu ostatniej edycji "Sanatorium miłości", Piotr Hubert Langfort, był gościem na niedawnym ślubie i weselu Władysława Balickiego z drugiego sezonu programu. Fani śledzący to wydarzenie zwrócili uwagę na zdjęcia, na których kuracjusz z Siemianowic Śląskich bawi się z Walentyną Kozioł z 1. edycji "Sanatorium miłości". Pojawiły się nawet spekulacje sugerujące, że parę mogłoby łączyć coś więcej. W rozmowie z Telemagazynem, Piotr Hubert postanowił wyjawić, jak wygląda jego znajomość z Walentyną. Nie ukrywał przy tym, że świetnie się bawił w jej towarzystwie!

06.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert Langfort wpadł w oko Walentynie Kozioł? Doskonale bawili się na weselu Władysława Balickiego!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi łączyć ludzi. Za nami ślub i wesele uczestnika 2. edycji programu, Władysława Balickiego, na którym bawili się kuracjusze z innych edycji - w tym Walentyna Kozioł z 1. edycji i Król Turnusu "Sanatorium miłości 4", Piotr Hubert Langfort. Czyżby seniorzy mieli się ku sobie? Zdjęcia wiele sugerują!

05.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 2". Władysław Balicki szykuje się do ślubu! Wesele 72-latka odbędzie się w cieniu tragedii! Jego przyjaciel jest w żałobie

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Za nami cztery edycje randkowego show dla seniorów, a już trwa nabór do kolejnego sezonu! Tymczasem szykuje się ślub kolejnego seniora, który pojawił się w "Sanatorium miłości". Na ślubnym kobiercu stanie Władysław Balicki z "Sanatorium miłości 2"! Kim jest jego wybranka? Sprawdźcie.

25.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Pierwsze zauroczenia i szaleństwa na parkiecie. Czym kuracjusze zaskoczyli Martę Manowską?

Nowy 4. sezon programu "Sanatorium miłości" już się zaczął i już wzbudza ogromne emocje. Kuracjusze w najnowszym sezonie to wyjątkowe osobowości. Między seniorami zaczyna iskrzyć - na naszych oczach rodzą się pierwsze romanse. Iskry leciały również na parkiecie. Najważniejsze jednak pytanie brzmi: czym kuracjusze tak zaskoczyli Martę Manowską?

23.03.2022Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×