Wokalistka zespołu "Lider Dance" Agnieszka Mazurek nie żyje. "Cały czas nie możemy w to uwierzyć"

Media obiegła smutna wieść - zmarła wokalistka zespołu disco polo "Lider Dance" Agnieszka Mazurek. Smutne wieści przekazali bliscy kobiety za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Cały czas nie możemy w to uwierzyć - mówią.

Multimedia

Nie żyje gwiazda disco polo Agnieszka Mazurek. Była wokalistką zespołu Lider Dance

Nie żyje gwiazda sceny disco polo, Agnieszka Mazurek. Była wokalistką w zespole Lider Dance, który w 2004 r. założył Marcin Madajski i Marcin Tomczyk. Mazurek do zespołu dołączyła w 2014 r., a wraz z nią zespół zaczął ponownie koncertować i wydawać nowe piosenki. Wyświetlenia pojedynczego utworu grupy sięgają kilku milionów w serwisie YouTube ("Zaczarowałaś mnie" - ponad 8 mln., "Tak bardzo kocham" - ponad 6 mln.).

Smutne doniesienia o stanie zdrowia Bogumiły Wander. Prezenterka nie poznaje swojego mężaZobacz więcej

Informacje o odejściu Agnieszki Mazurek

Smutne wieści o śmierci wokalistki podano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Grupa Lider Dance opublikowała poruszający wpis o artystce.

Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród Nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach - czytamy.

Wpis i informacja poruszyła fanów zespołu i Mazurek. Wyrazy niedowierzania mieszają się z kondolencjami i szokiem. Nie podano szczegółowych informacji o przyczynie odejścia oraz brak na ten moment informacji o uroczystości pogrzebowej.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gsoog (gość)

  Fjdjg

  13.04.2022 20:08
 • Harry Potter (gość)

  Potter

  13.04.2022 20:08
 • Gsoog (gość)

  Harry Potter

  13.04.2022 20:07
 • Robert (gość)

  Pewnie ostatnia prosta

  13.04.2022 13:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×