"Wolę o tym nie mówić"

Powiedział o stanie swojego zdrowia Tomek Jacyków.

Multimedia

"Noga zyskała po prostu byt swój własny, niezależny. Jestem ja i moja noga. Wszyscy mnie pytają o nogę. Jeszcze długo będę chodził o kulach i potem jeszcze jedna operacja. W każdym razie wkwia mnie to***"- powiedział w rozmowie z "Se.pl".

W rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że chciałby sobie kupić laskę, aby na stałe odstawić kule. "Laska to naprawdę bardzo fajny gadżet. Myślę nad tym, żeby połączyć piękne z pożytecznym, dlatego przymierzam się do kupna laski w stylu XIX-wiecznym"- mówi.

Gadżet taki to spory wydatek, jednak dla Tomka nie ma rzeczy niemożliwych: "Już kiedyś powiedziałem, że nie ma pieniędzy, których bym na siebie nie wydał". Czy dzięki niemu laski staną się modne?

Czytaj także: Jacyków ma dość leżenia! Odessał sobie tłuszcz! Jacyków ma ochotę na …!?

Komentarze

Skomentuj
 • mafia (gość)

  nie tylko homo ale i narcyz- jednak nie o tym.jest totalnym kretynem -jak można laskę traktować jako gadżet,przecież są ludzie skazani całe życie poruszać się o kulach czy lasce,ludzie młodzi,których nie stać na kosztowne operacje,na rehabilitacje,które poprawiłyby im komfort życia,możliwość pracy.Patrzę na tę głupią gębę i nie mam pojęcia dlaczego się go pokazuje czy cytuje jego bełkot.

  14.05.2010 07:55
 • ... (gość)

  jak ta ciota moze sie wogole publicznie pokazywac, taki z niego stylista jak z koziej dupy traba

  13.05.2010 20:01
 • ... (gość)

  debil do kwadratu ;p

  13.05.2010 19:39
 • jo (gość)

  pENDAL

  13.05.2010 16:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×