Woody Allen zgwałcił 7-letnią córkę? [WIDEO]

Wraca pytanie, czy słynny reżyser jest pedofilem.

Dylan Farrow, adoptowana córka Woody`ego Allena, w liście do "New York Timesa" ujawniła koszmarne przeżycie: jako 7-latka została zgwałcona przez swojego ojca!

"Miałam siedem lat, gdy Woody Allen wziął mnie za rękę i zabrał na ciemny strych naszego domu. Kazał mi położyć się na brzuchu i bawić elektryczną kolejką mojego brata. Wtedy mnie zgwałcił. Mówił do mnie, gdy to robił. Powtarzał, że jestem dobrą dziewczynką i że to będzie nasza tajemnica, obiecywał, że pojedziemy do Paryża i będę gwiazdą w jego filmach. Pamiętam, że próbowałam patrzyć jedynie na pociąg, który krąży w kółko po strychu. Do dziś z trudem patrzę na tę zabawkę" - napisała Dylan Farrow. CZYTAJ TAKŻE: WOODY ALLEN. "BLUE JASMINE", PLOTKI O SYNU I MOLESTOWANIU CÓRKI [ZDJĘCIA + WIDEO]

Wyznanie Dylan jest powtórzeniem zarzutów, które wobec Allena pojawiały się już wcześniej. W 1993 roku Mia Farrow, ówczesna partnerka reżysera, wniosła nawet oficjalną skargę na niego, jednak sąd uznał, że nie ma dostatecznych dowodów, że reżyser zachowywał się niewłaściwie w stosunku do dzieci.

Sprawa odżyła w ostatnim czasie za sprawą... przyznania Allenowi honorowego Złotego Globu za całokształt twórczości. Laudację na cześć laureata wygłosiła Diane Keaton - jedna z byłych partnerek reżysera. Na słowa pochwały pod adresem ojca zareagował jego jedyny biologiczny syn Ronan. W oficjalnej wypowiedzi zarzucił Keaton, że głosząc wielkość Allena zapomniała o molestowaniu przez niego 7-letniej córki. Ronan musi być mocno przekonany o prawdziwości słów swoich i swojej siostry, bo nawet nie chce nosić nazwiska ojca i nazywa się Farrow.

Warto jeszcze dodać, że obecną trzecią żoną Allena jest Soon-Yi - jedna z adoptowanych córek Mii Farrow...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×