"World of dance". Edyta Herbuś dołącza do jury! Będzie surowa dla tancerzy? [ZDJĘCIA]

Edyta Herbuś razem z Michałem Malitowskim i Rafałem Kamińskim zasiądzie w jury nowego tanecznego show Telewizji Polsat. Wielokrotna uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" tym razem sama oceni wysiłki uczestników!

Multimedia

Edyta Herbuś to tancerka międzynarodowej mistrzowskiej klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich. Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym i trzykrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych. Teraz artystka sprawdzi się w roli jurorki w programie "World of Dance".

Był uczestnikiem "You can dance", teraz zasiądzie w jury. Pamiętacie go? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sama Edyta przyznaje, że kocha taniec i tańczy od zawsze. Jako dziewięcioletnia dziewczynka, wracając ze szkoły, weszła na zajęcia taneczne i już tam została. Jej pasja rozpoczęła się od obejrzenia kultowego "Dirty Dancing". Widziała go wiele razy, a podczas Koncertów Muzyki Filmowej ma okazję tańczyć do "Time of my life" - utworu towarzyszącego finałowej scenie filmu.

W 2005 roku Edyta Herbuś wystąpiła w programie „Taniec z Gwiazdami”, dzięki któremu zdobyła popularność i ogromną sympatię widzów. Reprezentowała Polskę podczas konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku, gdzie wraz z Marcinem Mroczkiem wywalczyli pierwsze miejsce. Brała udział w warsztatach aktorskich w Łodzi, Rzymie i Londynie oraz Masterclass w Los Angeles w szkole Bernarda Hillera. Przełomowe dla jej kariery okazały się występy taneczne podczas największych spektakli operowych w Teatrze Wielkim: „Traviata”, „Turandot” , „Latający Holender” , „Samson i Dalila”, „Salome”. To doświadczenie przyniosło jej wiele radości, okazało się też bardzo inspirujące i dodało tancerce odwagi do poszukiwania nowych form wyrazu na scenie.

Jak Edyta Herbuś sprawdzi się jako jurorka „World of Dance”?

Będę jurorką wspierającą pasję uczestników. Tych, którzy przyszli do programu z miłości do tańca. Będę zwracać uwagę na to, w którym momencie swojej drogi rozwoju znajduje się dziś dany tancerz i jakiej wskazówki potrzebuje, by postawić świadomie kolejny krok. Będę doceniać umiejętności techniczne, ale też przypominać, że pomimo ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń po drodze, nie można zapominać o istocie tańca, czyli radości wyrażania siebie na scenie. Wiem dobrze, jak wygląda droga do realizacji marzeń, przez ile wątpliwości trzeba przebrnąć, by pozostać wiernym sobie i swojemu sercu.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar. Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata będą oceniani przez profesjonalne jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Każdy z uczestników będzie miał szanse zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • fajnie, że Edyta będzie jurorką w tym programie (gość)

    Dla mnie jest przede wszystkim bardzo dobrą tancerką dlatego cieszę się, że będzie można ją oglądać w nowym, ciekawym tanecznym programie. Jej pojawienie się jakiś czas temu na widowni TZG (po latach przerwy od jakichkolwiek związków z tym formatem) zasugerowało mi już wtedy, że stacja ma wobec niej jakieś nowe plany. Nie pomyliłam się, bo też nieraz już czyjaś obecność w studio TZG zwiastowała podobne sytuacje.

    30.07.2018 21:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×