"World of Dance". Edyta Herbuś, Roofi, Michał Malitowski i Olga Kalicka zapowiadają nowy taneczny show! [WIDEO]

Światowy taneczny hit "World of Dance" wkracza do polskiej telewizji! Jurorzy: Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński i Michał Malitowski oraz prowadząca show Olga Kalicka opowiedzieli, czego możemy spodziewać się po nowym programie Telewizji Polsat!

Multimedia

"World of Dance" od września 2018 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. Jak zapowiada Telewizja Polsat, to nie jest kolejny talent show - to spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar.

Znana aktorka i brat gwiazdy disco polo poprowadzą nowy show Polsatu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez profesjonalne jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność. Za kulisami wspierać ich będą prowadzący - Olga Kalicka i Karol Niecikowski.

- To są najlepsi tancerze z całego świata - wskazuje Kalicka. - Chciałabym zabierać od nich trochę stresu, a oddawać mnóstwo energii. Być dla nich oparciem i kimś, komu mogą zaufać, bo ja nie jestem od tego, żeby ich oceniać. Od tego mamy nasze wspaniałe jury - dodaje. - Ja jestem po tronie tańca. Gramy z uczestnikami do jednej bramki - zapowiada natomiast Edyta Herbuś. Zobaczcie, co jeszcze powiedziała nam ekipa "World of Dance"!

Jurorzy i prowadzący na konferencji tanecznego show! Jak wypadli? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sądzę, że może to być jeden z najmocniejszych punktów jesiennej ramówki tv w ogóle, nie tylko polsatu (gość)

    Będzie to już trzeci program z Michałem w jury. Roofiego też lubię i doceniam od dawna, podobnie jak i Edytę. Jakiś czas temu fajnie wypadła w programie Big Music Quiz gdzie pojawiła się w odcinku nazwanym przez gospodarza odcinkiem tanecznym. Była w drużynie Stefano Terrazzino, która zasłużenie wygrała odcinek, bo byli lepsi od przeciwników. A sam Stefano słusznie został kapitanem drużyny, bo wykazał się dużą wiedzą muzyczną. Był to chyba najlepszy odc. tego pr. Super, że tam wygrana też trafia na cel charytatywny i popieram wybór Edyty czyli fundację Kuby Błaszczykowskiego, którego podziwiam jako sportowca i człowieka.

    14.08.2018 17:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×