"World of dance". Natasza Urbańska jurorką tanecznego show Polsatu? Kto jeszcze jest brany pod uwagę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"World of dance" to nowe taneczne show, które już jesienią będziemy mogli oglądać na antenie Polsatu. Stacja szuka obecnie uczestników oraz jurorów, którzy będą oceniali taneczne występy. Według najnowszych medialnych doniesień największe szanse na zostanie ekspertem show ma Natasza Urbańska. Kto jeszcze jest brany pod uwagę?

Multimedia

"World of dance" to format stworzony przez Jennifer Lopez, który zdobył niesamowitą popularność w Stanach Zjednoczonych. Jego uczestnicy i zwycięzcy są na ustach wszystkich. Udział w programie to przepustka do tanecznej światowej ekstraklasy. Polska edycja będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie poza Stanami Zjednoczonymi. Obecnie trwają castingi do polskiej edycji "World of dance". Zgłosić mogą się zarówno dorośli i juniorzy, formacje taneczne oraz soliści.

Jennifer Lopez o swoim nowym programie: Myślę jak tancerka, znam swoje ciało [WIDEO]Zobacz więcej

Stacja kompletuje również jury tanecznego show. W USA w fotelach ekspertów zasiadali: Jennifer Lopez, Ne-Yo i Derek Hough. Do tej pory mówiło się, że w polskiej edycji występy uczestników będzie oceniać Edyta Herbuś.

Obecnie na giełdzie nazwisk pojawiła się również Natasza Urbańska. Aktorka, tancerka i piosenkarka poprowadzi obecnie program "Make me over. Wielka zmiana” w Polsat Cafe. Oprócz znanych pań na zdjęciach próbnych do polskiej edycji "World of dance" mieli pojawić się również Rafał Maserak i Tomasz Barański.

Kogo widzielibyście w fotelu jurora "World of dance"?

Zobacz galerię

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony na stronie wod.polsat.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Niefajnie (gość)

    Pani natasha nie jest na miejscu. Porozbierana probuje zwrócić swoją uwage. Zla osoba na swietnym stanowisku.

    19.10.2018 21:30
  • Natasza coś ostatnio zniknęła z mediów (gość)

    Nie widuję jej nawet jakoś w pr. Jaka to melodia. Choć faktem jest, że w wakacje zazwyczaj ogląda się mniej tv, bo i stacje tv w większości oferują powtórki. Nieliczne premiery to np. program Projekt Lady;obecna edycja jest pierwszą, w której dziewcząt nie uczono tańca, wielka szkoda, bo w 1 edycji był walc a w 2 tango. Może więc takie lekcje przydatne przecież pretendentkom do miana damy będą miały miejsce choćby tuż przed finałem. Dobrze by było.

    30.07.2018 21:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×