"World of dance". Olga Kalicka i Karol Niecikowski prowadzącymi show Polsatu! [ZDJĘCIA]

Nigdy wcześniej nie mieli okazji się poznać, bo pochodzą z dwóch różnych światów: tanecznego i aktorskiego, ale łączy ich jedno: miłość do tańca! Poznajcie parę prowadzących "World of Dance" – aktorkę Olgę Kalicką i tancerza Karola Niecikowskiego.

Multimedia

Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą "World of dance" w Polsacie! Olga to aktorka, która kocha taniec. Doskonale radzi sobie zarówno na scenie teatralnej, planie filmowym i w studiu nagraniowym. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Fani musicali znają ją z roli księżniczki Jasmin w spektaklu „Aladyn JR” w Teatrze Roma.

Edyta Herbuś dołącza do jury! Będzie surowa dla tancerzy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W telewizji od wielu lat gra w serialach "Rodzinka.pl" czy "M jak miłość", dzięki którym zdobyła sympatię publiczności. Jej największą pasją obok aktorstwa jest taniec. Od dziecka trenowała taniec współczesny, jazz i musical dance, szkoliła się na warsztatach tanecznych w prestiżowej szkole tańca Pineapple Dance School w Londynie. W 6. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wraz z Rafałem Maserakiem zajęła drugie miejsce. Po udziale w programie zdecydowała się kontynuować karierę taneczną i w 2017 roku zwyciężyła w turnieju ProAm Warsaw International Dance Championship w kategorii cha-cha, rumba i jive, a jej partnerem był wielokrotny Mistrz Polski i wicemistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Jakub Lipowski. Jej marzeniem jest rola w filmie muzycznym, gdzie mogłaby połączyć aktorstwo i taniec. A czego spodziewa się po programie "World of Dance"?

- Spodziewam się dużych emocji, genialnych tancerzy i niesamowitych pokazów. Program pokaże wszystkie style tańca. Polscy widzowie nie mieli jeszcze okazji oglądać takiego widowiska. To będzie niezwykła szansa, by zobaczyć najlepszych tancerzy z całego świata – mówi Olga Kalicka.

Był uczestnikiem "You can dance", teraz zasiądzie w jury. Pamiętacie go? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Karol "Niecik" Niecikowski to tornado pomysłów, tancerz, choreograf i biznesmen. Współtwórca i tancerz grupy Fair Play Crew (gdzie występuje wspólnie z jurorem Roofim), która od lat łączy różne style tańca z teatrem, skeczem i pantomimą. Od 14 roku życia trenował breakdance, dziś najbliższe mu jest poszukiwanie nowych form w tańcu i tworzenie choreografii. W 2011 roku zrealizował swoje wielkie marzenie i zorganizował po raz pierwszy Fair Play Dance Camp, dziś największy edukacyjny festiwal taneczny w Europie. Od wielu lat wspiera młode taneczne talenty z całego świata podczas organizowanych warsztatów, a przede wszystkim fundując stypendia i umożliwiając treningi najzdolniejszym w prestiżowych szkołach tanecznych w USA, poprzez Fundację Fair Play Crew. Występ w roli prowadzącego program jest dla niego absolutną nowością.

- W programie będą starał się być dobrym gospodarzem, wsparciem i pomocą dla wszystkich uczestników. Wiem jak stresujący bywa moment przed występem, więc zrobię wszystko, by ich pozytywnie zmotywować – mówi Niecik o swojej roli w programie.

Zobacz galerię

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar. Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez profesjonalne jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Komentarze

Skomentuj
  • i tak i nie (gość)

    Karol prowadzącym pr. o tańcu ok. Olga jest w porządku, ma jakieś tam doświadczenie taneczne dzięki udziałowi w tzg, ale wydaje mi się, że skoro ten program ma wyróżniać się pełnym profesjonalizmem, tak jest w jury i w osobie prowadzącego, to może warto było tę tendencję utrzymać i zaproponować prowadzenie programu tancerce, a nie aktorce.

    14.08.2018 16:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×