"World of dance". Olga Kalicka i Karol Niecikowski razem na scenie! Jak wygląda studio nowego programu Polsatu? [ZDJĘCIA]

Twórcy programu postanowili uchylić rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych pochwalili się zdjęciami z planu. Jak w tej chwili prezentuje się hit jesiennej ramówki Polsatu?

Multimedia

Ruszyły nagrania do nowego, tanecznego programu Polsatu! Już niedługo widzowie będą mieli okazję oglądać zmagania najlepszych tancerzy w Polsce. Sądząc po atmosferze na planie, a także scenografii i stylizacjach prowadzących, zapowiada się energetyczne, spektakularne i roztańczone show!

Znana aktorka i brat gwiazdy disco polo poprowadzą nowy show Polsatu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ogromna hala, niebieska kolorystyka i dużo świateł - tak prezentuje się studio "World of dance". Co jednak ważniejsze, na nagraniach z planu widać, że prowadzący oraz jury show świetnie się ze sobą dogadują! Przypominamy, że gospodarzami programu będą aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski. W jury zasiądą weterani parkietu: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński.

W naszej galerii prezentujemy najświeższe zdjęcia z nagrań oraz - dla porównania - ujęcia z zagranicznych edycji programu. Trzeba przyznać, że Polacy stanęli na wysokości zadania!

Zobacz galerię

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar. Do rywalizacji w świecie tańca staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez profesjonalne jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Każdy z uczestników będzie miał szansę zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność.

Komentarze

Skomentuj
  • drobna sugestia (gość)

    Fajna para prowadzących byłaby np. z zawodowej pary tanecznej Pauliny Biernat i Stefano Terrazzino. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że w programie z tak zróżnicowanymi stylami tańca prowadzący nie powinni wywodzić się z jednej techniki. Dlatego jest tam Karol związany z hip hopem i Olga zaznajomiona z tańcem towarzyskim. Choć wg mnie lepiej byłoby gdyby Karolowi towarzyszyła świetna profesjonalna tancerka Paulina Biernat, która ponadto jest psychologiem, a wsparcie mentalne przydaje się uczestnikom takiego widowiska.

    14.08.2018 16:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×