„World of Dance - Polska”. Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Rafał „Roofi” Kamiński i Karol Niecikowski spotkali się z fanami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„World of Dance - Polska” wystartowała na antenie Telewizji Polsat, a jurorzy i prowadzący postanowili spotkać się z fanami tanecznego formatu. Jak wypadli Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Rafał „Roofi” Kamiński i Karol Niecikowski? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

W sobotę (15 września) w Warszawie doszło do niecodziennego spotkania. W jednym z centrów handlowych fani show mogli porozmawiać z jurorami, prowadzącymi oraz uczestnikami „World of Dance – Polska”. Jak na taneczne show przystało nie mogło się obyć bez pokazów tańca i występów na scenie.

Pierwsi tancerze oczarowali widzów i jury! Komu udało się przejść do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani programu mogli zdobyć autografy i zrobić wspólne zdjęcia m.in. z Edytą Herbuś, Olgą Kalicką, Rafałem „Roofim” Kamińskim czy Karolem Niecikowskim. Uczestnicy „World of Dance – Polska” udzielali nawet lekcji tańca chętnym uczestnikom spotkania.

Zobaczcie naszą fotorelację z tego wydarzenia. Kolejny odcinek „World of Dance-Polska” już w najbliższy piątek o godzinie 20.05 tylko w Polsacie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • program jest super (gość)

    Gdyby tak jeszcze każdy oceniany uczestnik mógł dowiedzieć się ile pkt. dostał za każde kryterium wiedziałby konkretniej nad czym ma pracować. Oczywiście jury wyraża to werbalnie, ale gdyby pkt. pokazywano szczegółowo byłoby to jeszcze bardziej klarowne.

    22.09.2018 15:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×