"World of Dance - Polska". Edyta Herbuś zakochała się w finaliście programu? Ildar Gaynutdinov wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już finał "World of Dance - Polska"! O tym, kto zostanie zwycięzcą zdecydują jurorzy: Michał Malitowski, Rafał "Roofi" Kamiński i Edyta Herbuś, która nie ukrywa fascynacji jednym z finalistów.

Multimedia

"World of Dance" FINAŁ w piątek, 16.11.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Już niedługo dowiemy się, kto z szóstki finalistów wygra pierwszą edycję "World of Dance - Polska" i otrzyma nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy dolarów. Na tanecznym ringu zostali najlepsi z najlepszych! Wśród finalistów jest Ildar Gaynutdinov. 18-letni reprezentant Rosji od etapu eliminacji wzbudza ogromne zainteresowanie wśród publiczności i jurorów.

Wszyscy finaliści pierwszej polskiej edycji. Kto wygra 100 tys. dolarów? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Edyta Herbuś nie kryje swojej fascynacji uczestnikiem programu:

Ja z tańcem mam do czynienia od 30 lat, ale jak Ildar wszedł na scenę i zatańczył, to czas się zatrzymał. Ja się po prostu nie spodziewałam, że taniec może mnie jeszcze tak zachwycić i zaskoczyć. To jest jakieś absolutne zjawisko. to co on wyprawia i to czym on się staje. Zatańczył i to było tak niezwykłe, że w naturalny, organiczny sposób, po prostu chciałam go dotknąć, jakoś go bardziej poczuć jeszcze. Czy ja zakochałam się w Ildarze?...

O tym kto zostanie zwycięzcą "World of Dance - Polska" zdecydują wyłącznie jurorzy programu - Edyta Herbuś, Michał Malitowski oraz Rafał ROOFI Kamiński. Czy wygra właśnie Ildar?

Wszystkie stylizacje Edyty Herbuś. Kto przygotowuje dla niej stroje? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mam nadzieję,że zgodnie z tym jakie słowa padają czasem w pr.będzie kolejna ed.bo pr.ma b.wys.poziom (gość)

    Wbrew niektórym sceptykom uważam,że warto promować taniec w tv w tak profesjonalnym ujęciu. W ogóle warto promować taniec przez telewizję dlatego też czekam na kolejny TzG. Tym bardziej, że powrót na ten parkiet rozważa Stefano Terrazzino. Fajny byłby stały podział Taniec z gwiazdami wiosną, a World of dance-Polska jesienią. Natomiast gdyby jednak zrezygnowano z World of dance nie zdziwi mnie jeśli Polsat zrealizuje kolejny nowy format taneczny jakim jest Taniec z Gwiazdami Junior. Dużo pr. typu talent show ma swoje dziecięce odpowiedniki więc przeczuwałam, że i TzG dla dziecięcych gwiazd może kiedyś powstać. Najciekawiej byłoby oczywiście gdyby pozostały wszystkie trzy pr. Np. WoD w inny dzień, a TzG we wiosenne piątki, a TzG Junior w jesienne piątki. Wówczas Stefano Terrazzino, który bardzo lubi format TzG i pracę tam, ale jednocześnie szuka nowych wyzwań mógłby zostać jurorem TzG Junior lub mentorem, opiekunem i trenerem jednej z dziecięcych par. Byłoby to dla niego jeszcze ciekawsze zadanie jako trenera i choreografa.

    16.11.2018 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×