"World of Dance - Polska" FINAŁ. Wszyscy finaliści pierwszej polskiej edycji. Kto wygra 100 tys. dolarów? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zbliża się wielki finał "World of Dance - Polska"! Poznaliśmy wszystkich tancerzy, którzy powalczą o główną nagrodę - 100 tysięcy dolarów. Poznajcie finalistów!

Multimedia

"World of Dance" FINAŁ w piątek, 16.11.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Po dwóch emocjonujących odcinkach półfinałowych poznaliśmy uczestników, którzy w wielkim finale "World of Dance - Polska" stoczą taneczną walkę o 100 tysięcy dolarów! Do finału zakwalifikowała się dwójka uczestników z każdej grupy (juniorzy, dorośli, formacje).

Zaskoczenia i wielkie wzruszenia. Sprawdź, kto zatańczy w finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

JUNIORZY

Spośród juniorów, którymi na etapie półfinałów opiekowała się Edyta Herbuś, najlepsi okazali się: Sara Silva i Mateusz Stawowy – para reprezentująca klub taneczny ELITA KRAKÓW. Sara i Matusz w półfinale podbili serca jurorów, których wysokie noty przełożyły się na awans do wielkiego finału. Z najmłodszej grupy awansował również zespół z Białegostoku ATOM MINI. Grupa w półfinałowym odcinku zaprezentowała choreografię nawiązującą do filmu „Charlie i fabryka czekolady”.

DOROŚLI

Z grupy dorosłych, których mentorem został Michał Malitowski awansowali: BETA & KUCHTA, taneczny duet, których taniec w półfinale opowiadał o zderzeniu na scenie świata widzianego oczami biedaka i bogacza. Ildar Gaynutdinov, rewelacyjny 18-latek z Rosji, od pierwszego etapu programu wzruszał i zaskakiwał swoimi umiejętnościami tanecznymi. Jego półfinałowy występ zachwycił jurorów. Swoim tańcem udowodnił, że zasługuje na miano wybitnego artysty.

FORMACJE

O dwa ostatnie miejsca w wielkim finale walczyły formacje, które przez ostatni tydzień trenowały pod czujnym okiem Roofiego! Walka o miejsce w finale toczyła się do samego końca. Najlepszymi grupami okazały się: EAST SIDE CREW - formacja, która swoim fenomenalnym show zachwyciła jurorów. Edyta, Michał i Rafał nie szczędzili komplementów pod ich adresem, co znalazło odzwierciedlenie w punktacji. Formacja TSN z Rosji wystąpiła jako ostatnia. Choreografia, umiejętności taneczne i kreatywność zespołu spodobały się jurorom, którzy nagrodzili ich występ wysokimi notami.

O tym , kto z szóstki finalistów otrzyma czek na 100 tysięcy dolarów dowiemy się już 16 listopada, w piątek, o godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat!

Wszystkie stylizacje Edyty Herbuś. Kto przygotowuje dla niej stroje? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jjj (gość)

    Beznadziejny program, Herbuś nie nadaje się na jurorkę, Malinowski też się nie zna na tańcach, Roofie taki niby tancerz a się nie zna na niczym

    12.11.2018 14:24
  • w finale będę kibicować parze Sara i Mateusz oraz duetowi Beta i Kuchta (gość)

    Rzeczywiście szkoda, że wśród dorosłych w finale nie ma nawet jednej pary tańca towarzyskiego. Zarówno Sara i Kamil jak i Hanna i Jacek są świetni w technice, która jest ich wiodącą. Tak na marginesie to po części rozumiem małe zamieszanie związane z ostatnim występem drugiej z tych par. Dla wielu temat wojny itd. jest na tyle trudny i poważny, że powinien być omawiany poza sceną. Z drugiej strony myślę, że zamiarem pary nie była żadnego rodzaju profanacja, a wręcz przeciwnie. Był to z ich strony hołd oddany wszystkim, którzy walczyli o słuszną sprawę. Hołd oddany w sposób w jaki najlepiej potrafią czyli poprzez sztukę taneczną. Bo taniec to sztuka. Może sporność kwestii tego występu wynika też z tego, że wielu ludziom taniec kojarzy się wyłącznie z rozrywką. Jednak tańcem można opowiadać o różnych sytuacjach i emocjach, nie tylko tych radosnych, ale też tych bolesnych. Myślę, że tym patriotycznym pokazem chcieli powiedzieć, że historia jest dla nich istotną częścią tożsamości. Wydaje mi się,jako młodej osobie, że to dobrze, że młodzi ludzie, tacy jak oni, sięgają po takie tematy. Ponadto myślę, że nie chcieli nikogo urazić doborem muzyki itp., a jedynie sięgnęli po coś co ich porusza. Chyba należy bardziej cenić niż krytykować to, że sięgnęli po rodzimy utwór uznanego kompozytora.

    12.11.2018 12:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×