"World of Dance - Polska" odcinek 1. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke - zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" tańczą w programie! [FRAGMENT WYSTĘPU]

Już w piątek, 14.września pierwszy odcinek show "World of Dance – Polska". Program Jennifer Lopez, który zrobił ogromne wrażenie na widzach w USA, tej jesieni będzie można oglądać w Polsacie. Kto pojawi się na parkiecie?

Multimedia

"World of Dance" odcinek 1. w piątek, 14.09.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Wśród tych, których zobaczymy na nowoczesnej scenie "World of Dance - Polska" znaleźli się również zwycięzcy "Tańca z Gwiazdami" Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke!

Cezary Borowik i jego taniec współczesny! Zachwyci jurorów? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Tancerze od ponad 8 lat tworzą na parkiecie parę, która z powodzeniem reprezentuje Polskę w międzynarodowych turniejach tanecznych. Wygrali już trzy największe turnieje na świecie: Blackpool, International i UK, są Mistrzami Polski, finalistami mistrzostw świata i Europy. Oboje sięgnęli również po Kryształową Kulę "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" – Hania w szóstej edycji show w parze z Robertem Wabichem, a Jacek w piątej partnerując Annie Karczmarczyk.

Zobaczcie, jak zaprezentowali się w programie w widowiskowym walcu wiedeńskim!

TYLKO U NAS! Konfrontacja braci Jeschke! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiki (gość)

    Do jakiej oni tańczyli piosenki????

    14.09.2018 21:37
  • program początkowo miał wystartować7.09-ciekawe skąd to przesunięcie całej wieczornej piątkowej ramówki (gość)

    Wreszcie program gdzie Hania i Jacek mogą pokazać się w tv w pełni, jako zawodowa para. Super gdyby ich śladem poszli inni tancerze TzG np. m. in. Paulina Biernat i Stefano Terrazzino oraz Lenka i Jan Klimentowie. Ciekawe czy są tam jakieś ograniczenia regulaminowe np. w kwestii wieku uczestników itp. itd. Byłoby super ich tam zobaczyć.

    14.09.2018 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×