„World of Dance - Polska” odcinek 1. Pierwsi tancerze oczarowali widzów i jury! Komu udało się przejść do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Premierowy odcinek „World of Dance - Polska” za nami. Kto pojawił się na castingach do nowego tanecznego show Polsatu? Jak zaprezentowało się jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 1. odcinku „World of Dance - Polska”!

Multimedia

Wystartowała 1. polska edycja tanecznego show „World of Dance”, w którym o zwycięstwo będą walczyć najlepsi profesjonalni tancerze. Jako pierwsi na scenie zaprezentowała się formacja Szał. Choreografia, którą pokazali była utrzymana w klimatach wojny i wszystkiego, co się z nią wiąże. -To jest nasz manifest. Na świecie są miliony niewinnych ludzi, którzy cierpią przez wojnę - powiedział frontman zespołu. -Ja miała ciary - powiedziała Edyta Herbuś. Jurorzy ocenili ich występ na 91 punktów, dzięki czemu udało się im przejść do kolejnego etapu.

Następnie zobaczyliśmy, jak tańczy Sara Silva i Mateusz Stawowy - wielokrotni mistrzowie Polski w standardzie. -Taka profeska w takim wieku! - ocenił Michał Malitowski. -Dla mnie naturalnie imponujące jest to jak tańczycie, jak jesteście zgrani - dodał Rafał „Roofi” Kamiński. Młodzi tancerze zgarnęli 90,7 pkt. i przeszli do kolejnego etapu „World of Dance - Polska”. Formacja Juicy Fruits to mistrzowie z Ukrainy, którzy zaprezentowali mnogość stylów. -To nie jest jeszcze tak świetnie zsynchronizowane - przyznał Michał Malitowski. Dziewczyny uzyskały wynik 79,3 i nie udało się im przejść dalej.

Cezary Borowik i jego taniec współczesny! Zachwyci jurorów? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Po przerwie na scenie pojawili się Michał Kaczorowski "Kaczorex" tańczący popping. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jego talentu. -Czekałem na kogoś takiego jak ty, masz tak niesamowitą kontrolę nad swoim ciałem. Czuję, że tutaj namieszasz - stwierdził Roofi. -Ty człowieku jesteś prawdziwym artystą - dodał Michał Malitowski. Kaczorex zdobył 97,7 pkt. przechodząc tym samym do kolejnego etapu.

Od Mohini Indian Dance Group z Warszawy mogą się uczyć nawet indyjskie formacje. -Trzeba podkreślić, że w tym wymagającym tańcu macie ponad 60 możliwości ustawienia rąk - zaczęła Edyta Herbuś. -Jest w tym dużo radości i pasji, jednak dla mnie w tym wszystkim, co mnie boli to Bollywood, ja tego nie kupuje - stwierdził Roofi. Dziewczyny otrzymały 82,7 punkty i przeszły dalej.

Następnie zobaczyliśmy występy: Jazz One Junior i Junior Wena Squad, a tuż po nich występ Moniki i Ruri'ego - tancerzy baletowych, którzy zaprezentowali klasykę w wydaniu współczesnym. -Nie mogłem od ciebie oderwać wzroku Monika, masz idealny pion - zachwycał się Michał Malitowski. -Czuję trochę niedosyt - stwierdziła jednak Edyta Herbuś. Para zdobyła 85,7 punkty.

Z Moskwy do „World of Dance - Polska” przyjechali Lyuba i Nikita. Parą są nie tylko w tańcu, ale też i w życiu, a ich hip-hop zrobił na jurorach duże wrażenie. -Bardzo mi się podoba, że w waszych ruchach jest akcja i reakcja - powiedział Michał Malitowski. -Ta więź miedzy wami wydaje się być prawdziwa. Jesteście niesamowicie - dodał Roofi. Lyuba i Nikita uzyskali średnią 85,7.

Ola Ryńska zatańczyła disco dance, ale nie udało się jej przekonać do siebie jurorów. Art Kingdom z Węgier łączą hip-hop z contemporary i przeszli do kolejnego etapu. Punnie Crew tańczące waking też nie zachwyciło jury. Na scenie „World of Dance - Polska” zaprezentowali się również zwycięzcy ”Tańca z Gwiazdami” Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, którzy zatańczyli spektakularnego walca wiedeńskiego. -Wy jesteście dziełem sztuki, pod każdym względem - oceniła Edyta Herbuś. Hania i Jacek otrzymali 93,3 punkty.

Herbuś, Roofi, Malitowski i Kalicka zapowiadają nowy taneczny show! [WIDEO]Zobacz więcej

Cezary Borowik zaprezentował świetne umiejętności w tańcu współczesnym. -Jesteś niezwykły. Zaczarowałeś mnie, nie można oderwać od ciebie wzroku - oceniła Edyta Herbuś. -Twój pokaz był tak wymierzony, uszyty na miarę tej sceny. Imponujące - dodał Roofi. tancerz zdobył 92 punkty i oczywiście przeszedł do kolejnego etapu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • lubiłam ycd i wciąż liczę na 10 edycję, ale ten pr. jest chyba jeszcze lepszy,bo typowo dla profesjonalistów (gość)

    Bardzo dobry program. Jasne i rzetelne kryteria oceny. Imponująca nagroda. Fajnie, że poprzez zaproponowanie roli jurorki doceniono wreszcie konkretnie Edytę Herbuś i jej zwycięstwo na Eurovision Dance Contest. Co do Olgi Kalickiej to obiło mi się o uszy, że miała styczność z baletem. No i oczywiście z tańcem towarzyskim m.in. przez udział w TzG. Przedstawiając ją pokazano nawet fragment z TzG i to z najbardziej imponującego jej tańca w programie czyli tango argentino w trio z Rafałem Maserakiem i Stefano Terrazzino. Taniec uznany przez wielu za najpiękniejszy taniec tamtej edycji.

    15.09.2018 15:41
  • Gość (gość)

    Wspaniały program! Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej :) Oby była 2 edycja... A nie tak jak z You Can Dance, że zniknie z ekranów i żadnych nowych wieści...

    15.09.2018 10:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×