"World of Dance - Polska" odcinek 4. Kamil Kuroczko z "Tańca z Gwiazdami" i przyjaciółka Michała Malitowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami ostatnie kwalifikacje przed pojedynkami w programie "World of Dance". Na scenie tanecznego show zaprezentował się m.in. tancerz znany z "Tańca z Gwiazdami" Kamil Kuroczko i przyjaciółka Michała Malitowskiego. Kto jeszcze?

Multimedia

To była ostatnia szansa aby dostać się do tanecznych pojedynków. Na scenie zaprezentował się m.in. Kamil Kuroczko, który przez cztery edycje partnerował gwiazdom w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Honoracie Skarbek, Sylwii Juszczak, Magdalenie Lamparskiej czy Joannie Opoździe. Kiedy wiosną 2016 roku ogłosił, że odchodzi z programu mało kto przypuszczał, że w planach ma powrót do zawodowego tańca z nową partnerką….Agnieszką Kaczorowską. Teraz swoją taneczną pasję realizuje ze znaną z telewizyjnych występów Sarą Janicką.

Zakończyliśmy sezon w którym wystartowaliśmy w niemal 20 turniejach. Byliśmy w Mannheim i w Blackpool oraz na turnieju Embassy Ball w Los Angeles. Sięgnęliśmy po mistrzostwo Polski i świata w Latin ShowDance w Paryżu – opowiadał w "World od Dance" Kamil Kuroczko.

Taneczna formacja z Włoch i zjawiskowy młody Rosjanin. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Poniżej możecie zobaczyć fragment zmysłowej rumby Kamila i Sary do piosenki…Grzegorza Turnaua „Bracka”. Jurorzy ocenili ich występ na 91,3 punkta.

W programie zobaczyliśmy też występ mistrzów Białorusi - Driada, którzy zostali ocenieni na 86.7 punkta i Włodka Kołobycza z Warszawy, który z wynikiem 80,30 punkta przeszedł do kolejnego etapu. East Side Crew Junior zostali ocenieni na na 79.7 punkta i nie przeszli dalej. Laura Kowalska zachwyciła Edytę Herbuś i zdobyła w sumie 87,3 punkta. Julia i Tomek, 12-krotni Mistrzowie Polski zdobyli 85,7 punkta. West Point Crew zdobyło 83,7 punkta.

Jeżeli to jest futurystyczna wizja tańca to coś w przyszłości poszło nie tak - ocenił występ Patman Crew Rafał Kamiński

11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim! Jak wtedy wyglądali? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 4. odcinku "World od Dance - Polska" doszło też do niesamowicie serdecznego spotkania. Na scenie show pojawiła się Jana Kunesova -przyjaciółka z dawnych lat Michała Malitowskiego, która sprawiła mu tym sporą niespodziankę. Jana i Michał znają się doskonale z wieloletniej rywalizacji na parkietach w turniejach całej Europy.

Był taki czas, że Jana Kunesova ogrywała i mnie, i znanego szerszej publiczności Janka Klimenta. Ponad 20 lat temu ona z innym partnerem, ja z inną partnerką, spotykaliśmy się na turniejach tańca towarzyskiego. Była mistrzynią Czech, gdy Janek Kliment był vice-mistrzem. Teraz się z nią policzę i za siebie, i za Janka. Oczywiście żartuję, bardzo się z Janą lubimy. A ja cenię jej odwagę mierzenia się z innym stylem tańca – mówi Michał Malitowski.

Jana do World of Dance – Polska, przyjechała ze swoim uczniem, a obecnie partnerem tanecznym Kubą Mazuchem, by dać mistrzowski pokaz salsy. Jana to czterokrotna mistrzyni Czech w tańcach latynoamerykańskich, a Kuba pięciokrotny mistrz Czech i mistrz Europy w salsie. Para zdobyła 87 punktów.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • obok wielu często wymienianych atutów tego pr. jest też scena otoczona ze wszystkich stron publicznością (gość)

    A na tej scenie fantastyczni tancerze. Pierwsza grupa taneczna występująca w tym odcinku przywiodła mi na myśl sceny bitew tanecznych z serii filmów Step up. Super było zobaczyć tam także Sarę i Kamila. Do tego tańczących do polskiej muzyki. Za to duży plus, bo to rzadkość. Dodatkowo myślę, że tancerzom obeznanym z formatem talent show jest w tym programie łatwiej dobrze się zaprezentować, bo odczuwają mniejszy stres przed występem przed kamerami. A zarówno Sara jak i Kamil takie doświadczenie mają. Sara z YCD, a Kamil z TZG. Zresztą podobnie jak występujący wcześniej Stefano Silvino- zwycięzca YCD9-bardzo wymagającej edycji, bo jako jedynej sędziowanej przez jury złożone z samych profesjonalistów. Nie sposób tu pominąć także Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke, którzy także mają podobne doświadczenia medialne. Mianowicie zwycięstwa w TZG, o których sami wspomnieli. Idąc tym tropem uważam, że jest to program stworzony dla innego fantastycznego uczestnika YCD Michała Przybyły oraz równie fantastycznego 4-krotnego zwycięzcy TZG Stefano Terrazzino i jego cudnej partnerki Pauliny Biernat. Tym bardziej, że wygląda na to, iż World of Dance nie ma jakiś bardzo rygorystycznych ograniczeń np. jeśli chodzi o wiek tancerzy. Zupełnie inaczej niż to było kiedyś w YCD.

    06.10.2018 13:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×