"World of Dance - Polska" odcinek 5. Pojedynki. Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą także poza parkietem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na Pojedynki w "World of Dance - Polska"! W nowym odcinku zobaczymy m.in. taniec w wykonaniu Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke. Czy utalentowani tancerze są para także poza parkietem? Tego chciał dowidzieć się Rafał "Roofi" Kamiński. Udało się?

Multimedia

"World of Dance" odcinek 5. w piątek, 12.09.2018 o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Rywalizacja w "World of Dance – Polska" wkracza na etap pojedynków. Już w piątek w programie zobaczymy siedem fascynujących tanecznych starć. Ich wynik zadecyduje kogo zobaczymy w półfinale. W jednej z rywalizujących par spotkają się królowa brazylijskiej samby Kashira oraz znani z "Tańca z Gwiazdami" tancerze Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke.

Zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" w nowym tanecznym show Polsatu! Jak sobie poradzą? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Właśnie za ich sprawą dojdzie w odcinku do zabawnej sytuacji. Juror show Rafał "Roofie" Kamiński będzie się chciał koniecznie dowiedzieć, czy taneczna para jest również razem poza parkietem. - Jak widzę jak dwoje ludzi tańczy tak blisko siebie to w sumie nie dziwie się że taniec zbliża. W końcu się tam coś… dzieje, nie? Wydaje mi się że się to dzieje prędzej niż później – powiedział Roofie.

Ciekawe były reakcje pozostałych jurorów na jego komentarz. Zobaczcie całą sytuację w filmie. Jak wyglądał ten szczególnie bliski taniec Hani i Jacka? Odpowiedź już w piątek o godzinie 20.05 w "World of Dance – Polska" w Polsacie.

Zapłakana Edyta Herbuś i czarodziej tańca z autyzmem. Co się wydarzyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • a propos par tanecznych będących parami też w życiu (gość)

    Liczę na pokazowy występ w tym programie Michała Malitowskiego z partnerką taneczną, a prywatnie żoną Joanną Leunis. Ale nie tylko. Liczę także na pokazy tańca w wykonaniu pozostałych jurorów oraz prowadzących. Roofi mógłby zatańczyć albo solo albo z całą swoją grupą lub w duecie ze swoim kumplem z Fair Play Crew prowadzącym World of Dance Karolem Niecikowskim. Zobaczyć Karola solo też byłoby fajnie. A Edyta Herbuś np. ze Stefano Terrazzino, z którym wielokrotnie przy różnych okazjach współpracowała. A jeśli nie ona to może prowadząca Olga Kalicka by z nim zatańczyła. Jakoś tak zawsze chciałam zobaczyć duet Olga Kalicka i Stefano Terrazzino. Jednocześnie wiem, że w jej przypadku najbardziej prawdopodobny jest duet z Rafałem Maserakiem. Też ok. ale najfajniej byłoby gdyby przypomnieli swoje fantastyczne trio z TzG. Mam na myśli tango argentino tańczone przez Olgę Kalicką, Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino. :)

    12.10.2018 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×