"World of Dance - Polska" odcinek 5. Pojedynki. Zacięta walka o półfinał. Kto przeszedł do kolejnego etapu tanecznej rywalizacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami pierwsze pojedynki w "World of Dance - Polska". O przejście do kolejnego etapu walczyli zarówno soliści, jak i taneczne duety i formacje. Na scenie zaprezentowali się m.in. formacja Szał, Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke czy Włodek Kołobycz. Kto przeszedł do kolejnego etapu tanecznej rywalizacji?

Multimedia

Uczestnicy, którzy przeszli etap kwalifikacji (zdobywając co najmniej 80 punktów od jurorów) zmierzyli się w 5. odcinku "World of Dance - Polska" w tanecznych pojedynkach, w których tylko jeden zwycięzca mógł przejść do kolejnego etapu i walczyć dalej o główną nagrodę, czyli 100 tysięcy dolarów. Na oczarowanie jury, tancerze mieli 90 sekund. Jako pierwszy wybierał dziś Kaczorex, który zdecydował się stanąć do walki z Jennifer Romen. -To jest tak wyraziste, tak autentyczne. Wspaniale - zachwycała się Edyta Herbuś nad występem Kaczorexa, który przeszedł do półfinału z wynikiem 94,3 punktu.

Formacja Szał stanęła do pojedynku z dziewczynami tańczącymi taniec Bollywood, czyli Mohini Indian Dance Group. -Kolejne emocjonalne widowisko w waszym wykonaniu i kolejne smutne. Nie chcielibyście zrobić czegoś wesołego? - dopytywał Rafał Kamiński po występie Szału. Jurorzy zdecydowali, że na półfinał bardziej zasługiwali dziś tancerze z grupy Szał, którzy zdobyli 92 punkty.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą także poza parkietem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Laura Kowalska zmierzyła się z formacją Atom Mini. -Bardzo mi się podoba, że eksperymentujesz - ocenił występ solistki Michał Malitowski. -To było bardzo widowiskowe - powiedziała z kolei Edyta Herbuś o występie Atom Mini. To kolejnego etapu zmagań udało się przejść grupie Atom Mini.

Jako następni prawo wyboru mieli tancerze tańca towarzyskiego - Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke. Na swoich przeciwników wytypowali trio Kashira. -Pełna profesja - ocenił występ tancerzy z "Dancing with the stars" Michał Malitowski. -Jak widzę jak dwoje ludzi tańczy tak blisko siebie to w sumie nie dziwie się że taniec zbliża. W końcu się tam coś….dzieje, nie? Wydaje mi się że się to dzieje prędzej niż później – dopytywał Roofi. Jurorzy byli również pod wrażeniem występu tanecznego trio. Do kolejnego etapu przeszli jednak Hanna i Jacek.

Kamil Kuroczko z "Tańca z Gwiazdami" i przyjaciółka Michała Malitowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Art Kingdom walczyli z Eudezet Skillz. W tym niesamowicie wyrównanym pojedynku lepsi okazali się ci pierwsi. Wiktor Lukinow konkurował z dziewczynami z Jazz One Juniors. -Liczyłam na trochę inną podróż - oceniła występ chłopca Edyta Herbuś. -Chcielibyśmy cię zobaczyć w bardziej pogodnej wersji - dodał Roofi. -W moim odczuciu przepaść między poprzednim odcinkiem a dzisiaj jest ogromna. Wskoczyłyście na inny poziom - pochwaliła dziewczyny Edyta Herbuś. Zwycięzcami tego pojedynku okazały się dziewczyny z Jazz One Juniors.

W ostatnim pojedynku w 5. odcinku "World od Dance" zobaczyliśmy starcie świetnych solistów: Włodka Kołobycza i Kuby Pursy. Jurorzy mieli w ich przypadku twardy orzech do zgryzienia. -To się nazywa bitwa - żartował Michał Malitowski. Ostatecznie jurorzy zdecydowali się przepuścić dalej Włodka Kołobycza!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • "niesforny Karolek" :) jako prowadzący i niebotyczny poziom uczestników (gość)

    Ale to zawsze tak jest z utytułowanymi tancerzami (a przecież wielu z nich nie decyduje się na udział w tego rodzaju widowisku). Jak ich określono- najlepsi tancerze Europy (oczywiście w ramach programu), bo chyba nie było tancerzy spoza Europy.Super jest to, że wsparcie od publiczności otrzymują tancerze tańczący każdy styl. Zawsze miałam wrażenie, że w YCD faworyzowano wszelkie odmiany tańca współczesnego i hip hop-u , a np. taniec towarzyski był mniej ceniony przez widownię (głównie w studio) oraz czasem traktowany jakby po macoszemu przez produkcję. Tu jest pod tym względem większy balans.

    14.10.2018 14:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×