"World of Dance - Polska" odcinek 7. Cezary Borowik postawił na... bodypainting! Jak wyglądał? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 7. odcinek programu "World of Dance - Polska". Jeden z uczestników show, Cezary Borowik, postawił na dość niecodzienną stylizację, a mianowicie... bodypainting! Sprawdźcie, jak wyglądał!

Multimedia

Malowanie ciała, czyli bodypainting to jedna z najstarszych form sztuki. Zdaniem historyków, podczas wspólnych rytuałów, stosowały go już pierwotne plemiona. Na taki artystyczny zabieg zdecydował się jeden z uczestników „World of Dance – Polska” Cezary Borowik.

Magik tańca i popularni Caro Dance w kolejnych Pojedynkach. Kto przeszedł do półfinału? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Młody artysta mimo, że na taneczną drogę wkroczył dopiero mając 17 lat, dziś może pochwalić się już kilkoma sukcesami i medalami imprez rangi mistrzowskiej. Poza tańcem, Czarek interesuje się sportem i… malarstwem. Właśnie dlatego w swoim kolejnym występie zdecydował się połączyć dwie swoje pasje i postawił na tak oryginalny „kostium”.

W odcinku eliminacyjnym tancerz zachwycił jurorów show tańcem współczesnym, gromadząc aż 92 punkty. Jak będzie teraz w pojedynkach? Czy bodypainting pomoże mu w awansie do półfinału? Zobaczcie jak Cezary prezentował się na scenie programu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jednym słowem - wow (gość)

    Kreatywność to ważny element w występie w programie tego typu. Zarówno pod względem prezentacji jak tu czy choreografii jak przed tygodniem w przypadku duetu tańczącego breakdance. Czasem tak jak u nich nieprzewidziane okoliczności wyzwalają jeszcze większą kreatywność. Mam swoje trzy ulubione duety w tym programie. Jeden z nich już przeszedł do półfinału. Mam nadzieję i wierzę, że z dwoma pozostałymi będzie tak samo.

    26.10.2018 11:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×