"World of Dance - Polska" odcinek 8. LIVE 1. Edyta Herbuś i pękające petardy! Czego nauczy Sarę Silva i Mateusza Stawowego? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Edyta Herbuś w roli mentora podczas I półfinału "World of Dance - Polska". Tancerka i aktorka wzięła pod swoje skrzydła parę Sara Silva i Mateusz Stawowy. Jak szły im przygotowania do pierwszego odcinka na żywo?

Multimedia

"World of Dance" w piątki o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

"World of Dance - Polska" wkracza w decydującą fazę. Po pasjonujących pojedynkach przyszedł czas na półfinały na żywo! To wyjątkowo emocjonujący etap konkursu, ponieważ tylko dwóch uczestników z każdej grupy może przejść dalej. Jurorzy programu wcielili się w rolę mentorów i przygotowują swoich podopiecznych do występów.

Zacięta walka o półfinał. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na pierwszy ogień walkę o wielki finał stoczą juniorzy oraz dorośli tancerze. Najmłodszych uczestników pod swoje skrzydła wzięła Edyta Herbuś. To właśnie z tą grupą jurorka poprowadziła warsztaty taneczne, których efekty zobaczymy już w piątek! A jest o co walczyć! Główna nagroda w programie to 100 tys. dolarów.

Jak wyglądały treningi Edyty Herbuś z najmłodszymi tancerzami? Półfinaliści Sara Silva i Mateusz Stawowy wspólnie ze swoją mentorką uruchamiali ciało przy pomocy... wybuchających petard. Zobaczcie zakulisowy fragment wideo!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą także poza parkietem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • myślałam, że nie będzie dziś odcinka tym bardziej, że będzie to pierwszy na żywo, a jednak... (gość)

    Nie wiadomo zbyt wiele o zasadach półfinałów. Jedną z niewielu rzeczy, które wiadomo jest to, że jurorzy wejdą w rolę trenerów. To bardzo fajne rozwiązanie. Kiedy pierwszy raz usłyszałam o tym ze zwiastuna telewizyjnego sądziłam, że dorosłych pod swoje skrzydła weźmie najbardziej doświadczony juror Michał Malitowski, dziećmi zajmie się Roofi jako, że pracował kiedyś z najmłodszymi w programie Mali Giganci, a formacjami zajmie się Edyta Herbuś gdyż ma za sobą doświadczenie tańca w formacji. Tymczasem jest trochę inaczej. To Edyta zajmie się juniorami. Może jako kobiecie będzie jej łatwiej dotrzeć do dzieciaków. Z tego co widać na filmiku metody pracy ma bardzo fajne, Tym samym Roofi będzie pewnie pracował z formacjami. W sumie to uzasadnione, bo od lat ma przecież własną uznaną grupę, z którą występuje. Tym sposobem Michał pracować będzie z dorosłymi. Są tam chyba w większości duety więc przyda się tu jego potężne doświadczenie turniejowe. Z pewnością ów półfinał nie będzie miał tak wyczerpującego charakteru jak turniej tańca towarzyskiego, ale tak czy inaczej wymagający trener jest potrzebny. A Michał taki jest. W końcu sport jakim jest taniec towarzyski i formuła tamtejszych turniejów hartuje. Mówił o tym niedawno w jednym z wywiadów Stefano Terrazzino. Aby brać udział w turniejach tańca towarzyskiego trzeba mieć świetną kondycję. Jak mówił jest to sport interwałowy gdzie w króciutkich odstępach czasu tańczy się (zazwyczaj) 5 tańców w każdej rundzie, a tych rund też jest 5. Jest to bardzo wymagające połączenie sportu i sztuki, w którym jeśli chce się zdobywać najwyższe laury jak Michał Malitowski czy Stefano Terrazzino trzeba być na 100 %. Sam Stefano mówi o sobie, że nieustannie podnosi sobie poprzeczkę. Co da się zauważyć śledząc uważnie przebieg jego kariery-kariery,która nie jest jednosezonowa jakich teraz wiele lecz trwa w najlepsze od lat i ma się bardzo dobrze. Stefano przyznaje, że kocha muzykę i śpiew oraz scenę i aktorstwo, ale zawsze podkreśla, że przede wszystkim jest tancerzem. To w tym wyrósł i to jest jego baza. To jest to w czym najlepiej potrafi wyrazić emocje i co jest jego życiem. Co do emocji to na pewno w nachodzącym odcinku będą ogromne. A to dlatego, że z każdej z grup przejdzie tylko dwoje wykonawców. Wśród dorosłych mam trzy pary, którym kibicuję i ciężko mi sobie wyobrazić, że jednej z nich nie będzie w finale, nawet jeśli będzie fantastycznie, tylko z powodu zasad programu. Moim zdaniem powinno przechodzić do finału po troje uczestników z każdej grupy tak aby utworzyć pełne podium w każdej z nich.

    02.11.2018 18:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×