"World of Dance - Polska" odcinek 8. LIVE 1. Olga Kalicka w ciąży i wybór pierwszych finalistów. Sprawdź, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się podczas I półfinału "World of Dance - Polska"? Którzy tancerze zachwycili najbardziej? Sprawdź, co wydarzyło się w pierwszym odcinku NA ŻYWO!

Multimedia

"World of Dance" w piątki o godz. 20:00 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

W odcinkach NA ŻYWO "World of Dance - Polska" jurorzy zamienili się w opiekunów i mentorów. Edyta Herbuś zajęła się Juniorami, Rafał "Roofi" Kamiński - Formacjami, a Michał Malitowski - Dorosłymi. To oni przygotowywali uczestników do tych najważniejszych w programie występów.

Edyta Herbuś i pękające petardy! Czego nauczy Sarę Silva i Mateusza Stawowego? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

JUNIORZY

Zespół Driada otworzył pierwszy odcinek LIVE. - Innowacyjny pokaz z ukłonem w stronę starego, dobrego hip-hopu. Podobało mi się - podkreślił Michał Malitowski. Ekipa otrzymała od jurorów 93,7 pkt. Kaja i Krystian zatańczyli do utworu "Earth song" Michaela Jacksona. Roofi zauważył jednak, że nie jest przekonany, czy ich taniec był szczery. 88 punktów. Następne wystąpiły dziewczyny z Jazz One Junior. - Macie pełno gracji i wdzięku. Pięknie to się ogląda - zaznaczył Michał i razem z pozostałą dwóją jurorów przyznał im 89,3 pkt.

Sara Silva i Mateusz Stawowy zachwycili jurorów. - To jest profeska ponad ich wiek! - stwierdził Michał. Roofiemu brakowało jednak energii. Mimo to para otrzymała 94,3 pkt. Po występie Junior Wena Squad Roofi oznajmił: - Według mnie mało kreatywnie. Dziewczyny dostały 88 pkt. Atom Mini zatańczyli układ zainspirowany filmem "Charlie i fabryka czekolady". - Właśnie w takim wydaniu chcę oglądać dziecięce pokazy - wyznała Edyta Herbuś. Jury przyznało 94 punkty. Do finału przeszli Sara i Mateusz oraz Atom Mini!

Jurorzy i prowadzący na konferencji tanecznego show! Jak wypadli? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DOROŚLI

Beta i Kuchta sprawili, że Roofi wyznał swoje uczucia do tego duetu: - Jestem fanem tego, co robicie - powiedział. Średnia punktów dla nich to 96,7. Czas na Włodka Kołobycza, który zatańczył do utworu "Fix you" Coldplay. - Masz problem z techniką, ale jesteś w półfinale, bo jesteś wiarygodny - wskazał Michał. Edyta dodała, że Włodek bardzo się rozwija w czasie trwania programu. Jurorzy przyznali mu 90,3 pkt. Sara Janicka i Kamil Kuroczko o miejsce w ekskluzywnym gronie finalistów zawalczyli zmysłowym i namiętnym tango argentino. Para nie poszła na łatwiznę, ponieważ utwór "Attention" Charliego Putha nie przypomina brzmieniem argentyńskich rytmów. - Bardzo lubię waszą kreatywność - przyznał Roofi. Para otrzymała 94,7 pkt.

Kolejni wystąpili Lyuba i Nikita z Moskwy. Michał zauważył, że im ciężej idą przygotowania, tym lepiej Lyuba i Nikita tańczą. - Widać, że ten taniec sprawia wam przyjemność - stwierdziła natomiast Edyta. Ich średnia to 90 pkt. Pozostali przedstawiciele kategorii "Dorośli" oraz tancerze z "Formacji" wystąpią w kolejnym półfinale za tydzień!

Wszystkie stylizacje Edyty Herbuś. Kto przygotowuje dla niej stroje? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mam nadzieję,że mimo różnych pogłosek nt.oglądalności itp.będzie kolejna edycja,bo to pr.na wys.poziomie (gość)

    Najbardziej miarodajny system oceny spośród wszystkich pr. typu talent show. W tym półfinale bardzo krytyczny był Roofi, ale to dobrze, bo w końcu to walka o finał i ocena musi być szczera i rzetelna. Odcinek na żywo to dodatkowa presja, bo pojawia się świadomość, że występuje się nie tylko przed jury i widzami w studio, ale i przed milionami telewidzów. Przydatne jest wtedy wsparcie widowni obecnej w studio, fajnie zgromadzonej wokół całej sceny. Najtrudniejsza jest rywalizacja w kategorii dorosłych, bo jest ich najwięcej. Ciężko będzie pokonać wyjątkowych, oryginalnych, tworzących radosne mini spektakle Betę i Kuchtę- są nietuzinkowi. Tym bardziej cieszy mnie, że na ten moment w finale jest jedna z 3 moich ulubionych par- Sara i Kamil. Bardzo emocjonalny występ i widać, że mają o czym opowiadać. Zwłaszcza po Kamilu widać te emocje, które w sobie ma. Jest osobą publiczną i to sprawia, że wie się nie tylko o jego osiągnięciach zawodowych, ale i trochę o życiu prywatnym. Ma za sobą trudne doświadczenia, które pięknie i umiejętnie potrafi przełożyć na język tańca, dlatego życzę mu aby był naprawdę doceniony.

    07.11.2018 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×