"World on fire". Borys Szyc o kulisach powstawania serialu BBC One. Kto w obsadzie?

Borys Szyc opowiedział o swojej roli w serialu BBC "World on fire" z Helen Hunt w roli głównej. Jaka historia została tam przedstawiona? Kto jeszcze pojawi się w produkcji?

Multimedia

Borys Szyc ma za sobą wyjazd do Hollywood i uczestnictwo w gali rozdania Oscarów. Wszystko to za sprawą "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego, w obsadzie której znalazł się właśnie Szyc. Teraz aktor opowiedział o kolejnym projekcie, w którym wziął udział - serialu BBC One "World on fire".

Polscy aktorzy obok Seana Beana w nowym serialu stacji BBC One! Zobacz więcej

W "World on fire" pokazana zostanie II wojna światowa widziana oczami zwyczajnych ludzi. Fabuła skoncentrowana jest na wydarzeniach z pierwszego roku walk. Autorem scenariusza jest Peter Bowker ("Słowo na A"). Serial powstawał pod koniec 2018 roku m.in. w Pradze, Manchesterze, Paryżu oraz Berlinie.

Oprócz Borysa Szyca, w obsadzie pojawili się inni polscy aktorzy: Tomasz Kot i Zofia Wichłacz. Zagrali oni obok takich gwiazd jak m.in. Helen Hunt i Sean Bean, czyli Ned Stark z "Gry o tron". Póki co nieznana jest data premiery "World on fire".

Kinga Rusin, Borys Szyc, Tomasz Kot i inne polskie gwiazdy w Hollywood!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×