"World on fire". Sean Bean nie chce już umierać! W nowym serialu BBC One nic mu nie grozi?

Sean Bean to brytyjski aktor, który zasłynął rolami m.in. w filmie "Władca pierścieni" i serialu "Gra o tron". Jego bohaterowie przeważnie umierają. Teraz Bean stwierdził, że nie chce już umierać na ekranie.

Multimedia

Sean Bean w "World on fire"

Sean Bean nie chce już grać postaci, które umierają. Aktor stracił życie na ekranie aż 21 razy. 60-latek przyznał, że zaczął odrzucać takie role. Przykry los podzieliły m.in postać Boromira z "Władcy Pierścieni" czy Neda Starka w "Grze o tron".

W jednym z wywiadów Sean Bean powiedział, że teraz już na początku prac nad jakimś projektem chce wiedzieć, jakie będą losy jego postaci. – Kiedy odrzucałem niektóre propozycje stwierdziłem: "Wszyscy wiedzą, że moja postać umrze, bo gram tę rolę! Musiałem to przeciąć i zacząć przeżywać, w innym przypadku wszystko stałoby się zbyt przewidywalne" – stwierdził w rozmowie z "The Sun".

Teraz Beana zobaczymy w serialu BBC One "World On Fire", w którym zgodnie z zapewnieniami produkcji, nic mu nie grozi. Obok niego na ekranie zobaczymy polskich aktorów, m.in. Tomasza Kota, Zofię Wichłacz i Borysa Szyca.

Gwiazdor "Gry o tron" i "Władcy pierścieni" w Polsce! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×