"World on fire". Tomasz Kot, Zofia Wichłacz i Sean Bean razem w serialu stacji BBC One!

"World on fire" to tytuł nowego serialu brytyjskiej stacji BBC One, w którym wystąpią polscy aktorzy: Tomasz Kot i Zofia Wichłacz. Do obsady wojennej produkcji dołączył właśnie znany z "Gry o tron" Sean Bean.

Multimedia

"World on Fire" to serialowa opowieść o II wojnie światowej widziana oczami zwyczajnych ludzi. Fabuła pierwszego sezonu będzie skoncentrowana na wydarzeniach z pierwszego roku walk. Autorem scenariusza jest Peter Bowker ("Słowo na A"). Zdjęcia do "World on Fire" ruszyły w zeszłym miesiącu. Produkcja będzie powstawać m.in. w Pradze, Manchesterze, Paryżu oraz Berlinie.

W obsadzie nowej produkcji BBC One znaleźli się polscy aktorzy: Tomasz Kot i Zofia Wichłacz. Oprócz nich wystąpią również: Helen Hunt, Lesley Manville, Blake Harrison, Yrsa Daley-Ward, Ansu Kabia, Ewan Mitchell, Jonah Hauer-King, Julia Brown, Brian J. Smith, Parker Sawyers, Bruno Alexander, Johannes Zeiler i Eugenie Derouand. Do obsady serialu dołączył również Sean Bean, czyli Ned Stark z "Gry o tron".

Lord Ned Stark spotka się z córkami w finałowym sezonie? Zobacz więcej

Przypominamy, że w Polsce zadebiutowało niedawno BBC First. W ofercie stacji znajduje się m.in. serial "Broken" z udziałem Seana Beana, który wcieli się w rolę katolickiego księdza prześladowanego przez własną przeszłość. Jest to dramatyczna opowieść o odkupieniu, współczuciu i wybaczeniu. Emisja pierwszego odcinka serii odbyła się w piątek, 26 października o godz. 22:30.

Zobacz galerię

Sean Bean o swojej roli w serialu "Broken"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×