"World on fire". Zofia Wichłacz na pierwszych zdjęciach z serialu BBC! Jak się prezentuje?

Młoda polska aktorka, Zofia Wichłacz, pojawiła się na zdjęciach promujących nowy serial BBC ONE, czyli "World on fire"! Sprawdź, jak się prezentuje!

Multimedia

"World on fire" to nowa międzynarodowa produkcja BBC, która będzie opowiadać o genezie i początkach II wojny światowej. W obsadzie serialu nie zabrakło gwiazd z Polski, do których zaliczają się Agata Kulesza, Tomasz Kot, Borys Szyc, Radosław Kaim, Tomasz Ziętek i Zofia Wichłacz. Tę ostatnią możemy zobaczyć na pierwszych zdjęciach promujących nową produkcję!

Fragment scenariusza 8. sezonu rozbawił fanów. Wiemy już, dlaczego Drogon spalił tron!Zobacz więcej

Młoda aktorka wcieli się w rolę Kasi Tomaszewskiej, młodej Polki, która będzie romansować z angielskim tłumaczem, Harrym (w tej roli Jonah Hauer-King), który będzie przebywał w Warszawie i brał udział w negocjacjach z Niemcami:

Na zdjęciu widzimy Kasię i Harry'ego, a także grupę polskich żołnierzy. Wskazuje to na to, że ich wątek będzie rozgrywał się na kilka dni przed wybuchem wojny lub już w jej trakcie. Zofia Wichłacz już znana międzynarodowej publiczności. Miała okazję zagrać w serialu "1983", a także takich filmach jak "Powidoki" czy "Pokot".

Jak zacząć wszystko od zera? Ci bohaterowie z seriali całkowicie zmienili swoje życie! Zobacz więcej

Polską obsadę serialu będzie można najprawdopodobniej oglądać jedynie w pierwszym odcinku "World on fire". Całość będzie trwała 7 odcinków, a w rolach głównych obsadzeni zostali Jonah Hauer-King ("Małe kobietki", "O psie, który wrócił do domu") i Julia Brown ("M.I.High", "Upadek królestwa"). W obsadzie znalazły się ponadto takie gwiazdy jak Helen Hunt, Sean Bean i Lesley Manville.

Premiera serialu zaplanowana jest na jesień tego roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×