WOŚP 2017. Filip Chajzer poprowadzi Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVN! [TRANSMISJA TV]

Filip Chajzer poinformował, że poprowadzi tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie można oglądać na antenie TVN. Poznajcie szczegóły!

Multimedia

W niedzielę, 15 stycznia 2017 roku odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego partnerem i współgospodarzem po raz pierwszy została Grupa TVN. Relacje z akcji pokażą anteny TVN, TTV, TVN24, a także Player.pl oraz portale Grupy, a całość poprowadzi Filip Chajzer, który na Facebooku napisał:

Mam niezwykłą przyjemność poinformować was, że w tym roku poprowadzę na antenie TVN finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Ciężko mi nawet znaleźć słowa, które oddadzą moją radość :) Miała być dobra zmiana i jest!

Prezes Kurski zapewnia: Telewizja Polska nie uchyli się od informowania o przebiegu i rezultacie WOŚPZobacz więcej

Zobaczcie, co gwiazdy przekazały na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! [GALERIA]Zobacz więcej

Sztab główny WOŚP, scena oraz studia, skąd prowadzona będzie telewizyjna relacja, zostaną umiejscowione na Placu Defilad w Warszawie, obok Pałacu Kultury i Nauki. W dniu finału, przez cały czas TVN pokazywać będzie wejścia ze studia WOŚP, a zacznie w "Dzień Dobry TVN" o godz. 8.30. Spodziewać się możemy także transmisji "Światełka do nieba" oraz licytacji złotych serduszek.

W TTV będzie można zobaczyć kulisy akcji, relacje ze sztabów, koncerty oraz otwarcie biegu "Policz się z cukrzycą", a TVN24 i portale będą na bieżąco informować jak przebiega zbiórka w całym kraju i poza granicami - reporterzy odwiedzą dziewięć miast w Polsce.

Finał WOŚP - Transmisja TV:

TVN
"Dzień Dobry TVN" - od godz. 8:30
"Studio WOŚP" - wejścia o godz.: 12:00, 12:50, 14:15, 18:50
"Światełko do nieba" - godz. 19:45
"Studio WOŚP" - godz. 22:35

TTV
Wejścia: godz. 13:45, 15:45, 17:45
"Światełko do nieba" - godz. 9:55 - 20.10
Wejścia: godz. 20.15– 21:25

W dniu Finału w Warszawie odbędzie się 11. Bieg WOŚP, tym razem pod hasłem "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". W wydarzeniu weźmie udział drużyna TVN24 w składzie m.in. Marta Kuligowska, Anna Szlendak, Konrad Piasecki, Tomasz Sianecki, Kamil Dąbrowa i Adrian Mielnik. Podczas 25. Finału WOŚP pieniądze będą zbierane na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Źródło: TVN/x-news

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znika z TVP! Kto pokaże przyszłoroczny finał?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • ona (gość)

    Serio.. ten gość to prowadzi. Wiele razy pokazał, że nie potrafi się zachować. Nie daje rady tego oglądać ...

    15.01.2017 16:17
  • Załamany (gość)

    Do czego już doszło w tej telewizji...żeby taki oprych prowadził WOŚP....Brak słów...Żeby tylko nie dali mu hamburgerów,pewnie by znowu nimi rzucał..synalek celebryty...

    15.01.2017 13:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×